Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezen ti nem háborodtok fel?

Ezen ti nem háborodtok fel?

Figyelt kérdés

[link]



Rendes házi macska.. -.-



2012. aug. 31. 10:52
1 2
 11/18 Vicuska87 ***** válasza:
45%

Én a kérdezővel értek egyet!

Én is adnék érte pénzt, ha legalább féregtelenítve lenne, és egészségesek lennének! Oltásokról nem is beszélve!

A macskákat eltartani: Odalökni neki egy kis házi kosztot, és szalonnát, ahogy fentebb levő kérdésekben írták. Hát ez nekem már nem egészséges kiscica! Ha pedig nincsen pénze ilyesmire az eladónak, akkor legalább ivartalanítsa az anya macskát!

2012. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Tényleg nagyon szép cicák,és 2 ezret adnék is egy cicáért. De egy egyszerű házimacskáért nem szoktak pénzt kérni. DE MEGÉRI ENNYIÉRT HA: a cica egészséges,az első oltásai megvannak,jó körülmények között tartották.
2012. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vicuska, miből derült ki, hogy nem egészségesek, hog ynincsenek oltva, és hogy mivel etetik pl. az anyát?
2012. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nincs se oltva se féregtelenítve!

most kaptam választ.. :)

2012. aug. 31. 12:58
 15/18 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Pl, egy kérdésből az eladó felé. A legtöbb nincs, sőt 98%-a nincsen.
2012. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Legalább így csak az viszi el akinek kell is a macska!
2012. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha oltva lenne meg féregtelenítve akkor nyilván legalább ennek a költségeit elkérné az eladó.Nem értem mi a felháborító,nem hazudik a hirdetésben és ez egy olyan összeg amennyiért rászánnám az időt hogy egy idegennel foglalkozzak.
2012. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nézd, engem nem háborít fel. 2000 Ft-ot kér, hogy ne kísérleti állatnak (egyéb célokra) vigyék el a szerencsétleneket, ha már megszülettek.. Ez teljesen korrekt dolognak tűnik, ha menhelyről fogadsz örökbe, akkor is "elvárnak" némi adományt...
2012. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!