Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Debreceniek! Ti vennétek a...

Debreceniek! Ti vennétek a zsibiből/ zsibi elől kiscicát?

Figyelt kérdés

Van egy négy hónapos lány kiscicánk és nem szeretné senki elvinné nekünk pedig rajta kívül van még három macsekunk és már nem szeretnénk negyediket. Kivinnénk a zsibihez de nem tudom, hogy mennyire vinnék el. Szerintetek? Kell hozzá valami engedély amúgy? (Mielőtt írnátok, hogy hamarabb kellet volna gondolkozni és az anyját ivartalanítani, ez volt az első szülés és egyben az utolsó is, mert már megtörtént az ivartalanítás, de ezt későn vettük észre.)


17/L


2012. szept. 2. 21:43
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és bocsi rosszul fogalmaztam. Nem eladni hanem elajándékozni akarjuk, szóval ingyen elvihetnék.
2012. szept. 2. 21:44
 2/10 bamboochatheone ***** válasza:
Valaki biztosan elviszi. Az egy jó hely.
2012. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyorsabban elviszik, mintha apróhirdetést adnál fel, mert ha valakinek megtetszik, nem lesz szíve otthagyni.

De olyan dobozban vidd, amit oda is tudsz adni vele, meg ne felejts el valami vizet vinni a cicának!

2012. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze egy karton dobozban vinnénk vízzel meg egy kis táppal. Vagy még ott adni neki vagy ha olyan viszi el akinek megtetszik, de nincs még rá felkészülve akkor legalább egy kis kaja azért legyen neki aztán már maga eldönti, hogy mikor vásárol be neki.
2012. szept. 2. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
off bocsi: négy hónaposan mekkora?
2012. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tennél fel róla képet? :)
2012. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én például szíveseb elvinném, úgyis szükségem lenne egy cicára. Imádom őket!:)
2012. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Uhh basszus aki szeretne róla képet az írjon nekem az -e mailemre megpróbálom feltenni, de véletlenül lejtettem a fényképezőm és ne biztos hogy fel tudom tenni. Utolsó te debreceni vagy? Vagy környéke? Amúgy fekete és a nyakán van egy fehér folt. Uhh hát nem tudok neked mit mondani olyan kis süldő macska. : D Ja és az e-malem. renatavollay@freemail.hu
2012. szept. 3. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia :) Én írtam a képet, meg h mekkora a cica. Szerintem próbáld meg a zsibit, mert nem tudok biztosat, lehet, hogy már hoznak nekem cicát, de ha nem akkor pár hét múlva írok e-mailt a cica ügyében :) Mert akkor költözök, előbb nem tudom elhozni.

Amugy szelíd? Milyen személyiség?

De tényleg, ha tudod, nyugodtan ajándékozd el, mert nem tudom biztosan megígérni, hogy elhozom!

2012. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyugodt cica bár még játékos. 3 éves kistesóm kiképzése alatt áll. :D Gyerekekkel is nagyon jól kijön és annak ellenére hogy kinti cica még mindig a teraszon lévő lavorba jár intézni a dolgát.
2012. szept. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!