Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica húgyúti elzáródásával...

Cica húgyúti elzáródásával tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szerintem az van a cicámmal. Most indulunkk az orvoshoz, csak amire hazaérek, szeretnék tapasztalatokat olvasni a témáról. Köszönöm!
2012. szept. 4. 16:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De pont az a lényeg hogy kicsorogjon, nem zárhatom el...
2012. szept. 4. 20:07
 12/24 anonim ***** válasza:
Ja oké, csak nem tudtam, mennyire hosszú a csövecske.
2012. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Picike. És semmit nem lehet rátenni, mert kieshet tőle, illetve már így is épp eléggé fáj szegénynek. :(
2012. szept. 4. 20:10
 14/24 Vicuska87 ***** válasza:
Háát hallod, még mindig nem térek napirendi pontra. Nem tudom, mit tudnál csinálni. Próbálj egy szobát kijelölni neki, és csak ott lehessen. Mondjuk nem lenne szívem bezárni, de valamit muszáj kitalálni, mert a pisit nagyon nehéz kimosni bárhonnan is.
2012. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Egy szobás lakás, amerikai konyhával... Szóval csak a fürdőbe tudom bezárni, de az nagyon pici, 6 nm.

Szerintem hamarosan lefekszik, és olyan koki még az altatástól, hogy az éjszakát biztosan átalussza. Amikor dolgozni megyek, bezárom a fürdőbe. Korábban elkéreckedek, és amikor itthon vagyok próbálok rá figyelni.

Most minden kárpitozott bútort letakartam több réteg takaróval, pokróccal, törölközővel, azok legalább moshatóak.

Olyan rosszul néz ki szegény, és még mosakodni sem tud. Ráadásul nagyon éhes, keresi a kaját, de még olyan bódult hogy nem merek adni neki...

Annyira szeretném megkönnyíteni neki ezt az egészet, de nem tudom mit tehetnék. :(

2012. szept. 4. 21:31
 16/24 A kérdező kommentje:
Az ivartalanítás ehhez képest egy nyaralás volt...
2012. szept. 4. 21:33
 17/24 anonim ***** válasza:
2012. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Na hamarabb eljöttem a melóból, most értem haza a cicához. Reggel olyan rosszul ki, hogy azt sem tudtam élni fog e amire hazaérek. :(

Ugyanúgy, ugyanott feküdt ahol reggel hagytam. Most adtam neki enni (mert csak kézből eszik jelenleg), így kicsit aktívabb lett. Reggel a kaját sem akarta elfogadni, borzasztó volt. :( De már jobb egy kicsit, szorítsatok neki nagyon!

2012. szept. 5. 15:22
 19/24 Vicuska87 ***** válasza:

Az már csak jó jel, ha jobban van egy kicsit.

Itatni nem próbáltad fecskendőből?

Nagyon szorítok, hogy minden rendbe legyen, majd azért írj még!

2012. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

De próbálam, de nagyon ellenkezik. Viszont már kezd magához térni, kezdi újra ellátni magát, úgyhogy már iszik is. :)


És amúgy itt üzenem minden olyan embernek, aki nem viszi orvoshoz a beteg állatát, mert nincs pénze, hogy pénz nélkül is meg lehet oldani!

Nekem konkrétan 200 Ft volt a pénztárcámban, de nem érdekelt. Bedobozoltam a macskát, elmentem a dokihoz, megmondtam hogy pénzem most nincs, majd később megkapja, de a macska most beteg, most kell meggyógyítani. És azt mondta hogy ok. Ennyi. Mindent meg lehet oldani ha akarja az ember! Nincs az a szívtelen állatorvos aki ne segítene egy ilyen helyzetben.

2012. szept. 5. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!