Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica húgyúti elzáródásával...

Cica húgyúti elzáródásával tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szerintem az van a cicámmal. Most indulunkk az orvoshoz, csak amire hazaérek, szeretnék tapasztalatokat olvasni a témáról. Köszönöm!
2012. szept. 4. 16:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2012. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Vicuska87 ***** válasza:
Nekem is pont most jutott eszembe. Hogy van már a cicuska?
2012. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok hogy kérdezitek. :)


Kivették ma a katétert, így már jobban van. Most épp alszik. A lakást már kitakarítottam, de ő még büdi. :)

Viszont olyan nagyon sok volt a homok a vizeletében, hogy nem kecsegtettek sok jóval. :( Azt mondták hogy nagy az esélye hogy néhány napon belül újra elzáródik, és akkor műteni kell. Le kell vágni a hímvesszőjét.

Igazából ez neki tök mindegy, mert az életminőségén semmit nem változtat, szóval ez végül is egy jó megoldás. Viszont egyrészt nagyon drága dolog, másrészt nem akarom ennek kitenni a cicát. :( Úgyhogy nagyon szorítok hogy minden rendben legyen, de ha műteni kell, akkor az is meg lesz.

Most arra kell figyelni, hogy minél többet pisiljen, tehát minél többet kell innia. RC Urinary HD-t kapott, ami pont arra való, hogy minél bővebb legyen a vizelete, meg beadtak neki valami gyógyszert is, amitől folyton szomjas. 6 körül értünk haza, azóta már 3x pisilt, szerintem az egész jó. Remélem ezt a tendenciát folytatja, és akkor akár rendben is lehet. De a doki nem adott ennek túl nagy esélyt. :(

2012. szept. 6. 21:32
 24/24 Vicuska87 ***** válasza:

Szegény cicus, hát nem osztoznék veled ebben a procedúrában!

Nagyon jó orvosod van, tudja mihez nyúljon, úgyhogy büszke lehetsz magadra, hogy kiváló kezelésben részesül a cicád.

Várjuk a további fejleményeket!

2012. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!