Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Royal Canin tápokról vélemény?

Royal Canin tápokról vélemény?

Figyelt kérdés

Eddig olcsó tápot adtam a macskáimnak, mert ették, nem volt semmi bajuk. De most van két újabb macskám, testvérek és nem bírják az olcsót, ezért Royal Canin diétás tápot adok nekik a belükre, ezt adta az állatorvos.

Ha rendbejönnek, milyen tápot javasoltok?

kapnak étrend kiegészítőt is, macska vitamint :)

[link]



2012. szept. 4. 18:51
 1/8 anonim válasza:
47%
Nekem kutyám is van és macskám is, Royal canin kutyatápot veszünk. Állatorvos ajánlotta, akkor biztos jó. :)
2012. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SzilKa ***** válasza:
Nekem mindkét macskám válogatós, illetve az egyiknek nem volt teljesen rendben az emésztése (talált cica), csak Royal Canint esznek, mindkettő szereti és szépek, egészségesek. Az Indoor cat-et eszik, mert benti cicák.
2012. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vicuska87 ***** válasza:

Nos, a Royal Canin táp kiváló! Persze mindig lesz pro, és kontra.

Itt tudsz venni olcsón: [link]

Persze a 10-12 kg-os kiszerelés nagyon olcsó szerintem, és ingyen házhoz is hozzák!

2012. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meg az oldalt! :)
2012. szept. 5. 10:22
 5/8 Maxitabi ***** válasza:
Itt jön az ellenvélemény:az RC az árához képest sztem közepes táp. Jóval jobb, mint bármelyik szupermarketes táp, de az összetétele már nem annyira. Egy tápnál mindig azt kell nézni, mit tartalmaz. A macska ragadozó, ezért hús kell neki elsősorban. Vagyis magas a fehérje százalék. Csakhogy nem mindegy, hogy miből van a fehérje... a növényit nem emészti olyan jól, mint az állati fehérjét.Nem kell neki gabona sem, cukor sem, állati melléktermék sem. Egy igazán jó tápnál %-ra részletesen le van bontva, mit tartalmaz.A pénztárcád szabja meg, mit etetsz,elmegy,de vannak ennél sokkal jobb tápok is.
2012. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen másik tápot ajánlanál?
2012. szept. 5. 21:09
 7/8 A kérdező kommentje:

Na megrendeltem az oldalról a tápot, 10kgos, benti macskáknak való! meg rendeltem macskatányért és felhúzható egeret is! :DDD

Köszi a válaszokat!!! :)))

2012. szept. 6. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
RC-t inkább ne. nézd meg az összetételét. ennyiért normális tápot is kapsz
2013. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!