Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akar a cicám minden nap...

Miért akar a cicám minden nap fürdeni? Ez egy rigoja nála? Vagy a család tagjait utánozza? Meg fürdessem minden nap ha akarja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nap szerintem nem kéne, mert nem tesz jót a bőrének. Az elég vicces dolog, hogy egy cica szeret fürdeni :)
2009. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%

rigolya!!!!!könyörgöm

amúgy meg honnan tudod, hogy fürdeni akar? ez nekem elég furcsa

álatlában elég annyi, amennyit mosakodnak. Csak akkor kell pluszban megfürdetni, ha valamitől nagyon koszos lesz, vagy élősködő költözött a bundájába.

2009. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nemcsak szomjas vagycsak feküdni szeretne a mosdóban?Nem hinném,hogy fürdeni szeretne már egy cicától ez furcsa.
2009. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tesz jót a bőrének így inkább ne. Az enyém is mászna belefelé a kádba, mikor fürdök, de nem hagyom neki.

Tavaly még a medencébe is bele akart menni, ott nézegette én meg beletettem, nehogy nekem belemásszon míg nem vagyok ott és megfulladjon. Hadd tudja meg mi van abban. Erre, elkezdett úszni. És nem pedig fél a medencétől..

2009. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!