Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Premiere Excellent macskaalomr...

Premiere Excellent macskaalomról vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem régóta van egy kandúr cicám. Először a sokak által ajánlott Spar almot vettem neki, de büdös volt tőle a helyiségben, meg nem tartott ki sokáig. Aztán most egy AlphaZoo kristályos almot vettem, ami bár jobban fedi a szagot, az egész lakás tele van vele. A Premiere Excellent valóban olyan jó alom, hogy fedi a szagokat és nem kell olyan gyakran cserélni, mint a Spar-osat?

2012. szept. 12. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt használom pár hónapja. Csak a vizeletgombócokat és az ürüléket kell kiszedni és időnként utánatölteni. Nekem 2 cicánál egy zsák elég egy hónapig. Kellemes illata van és nem porzik. Nagyon szerettem a szilikagélest, de 2 cicánál majdnem 7 e. Ft volt egy hónapra..... sokfélét próbáltam már az eltelt majd 20 év alatt, de az biztos: az olcsó almok nekem nem váltak be.
2012. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vicuska87 ***** válasza:
78%

Én 1.5 éve használom!


Imádom nagyon, jó az illata, még hónapok múlva is. Reggel és este szedem ki a napi termést! Majd mindig után

pótolom, amikor látom, hogy már ki kell cserélni (3 havonta), akkor megvárom, hogy leürüljön, és alomtálcát kitakarítom, és mehet bele a friss alom.

Az tény, hogy az alom előtti szőnyegen minden reggel felporszívózok, de amúgy nekem 5*!

2012. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a macska wc elé olyan szőnyeget, ami kimondottan arra van hogy "leszedje" a tappancsukról a ráragadt alomdarabokat. Én szilikonosat használok, 2 cicám van, de mióta megvan az a szőnyeg azóta sehol nem találkoztam alomszemcsével a lakásban.
2012. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom hogyan köszönjem meg nektek a válaszokat! Nagyon sokat segítettetek a döntésben. Megveszem! Ilyen alomtálca "szőnyeget" hol lehet venni? :)
2012. szept. 13. 17:13
 5/10 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Én a Diegoba vettem, ilyen lábtörlő méretűre vágott padlószőnyeg, amik kimaradtak a méretre vágásból!
2012. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Mi is ezt használjuk már két éve! Ez vált be a legjobban, habár tényleg nem olcsó, főleg, hogy már egy ezrest!!! emelkedett azóta az ára.

Akkor igyekszünk bespájzolni belőle, amikor a fressnapf-ban le van akciózva.

Vagy néha van "szezonális" premiere alom is, ami olcsóbb szokott lenni, abban különbzözik, hogy más illatú, de amúgy ugyanaz.


A kezdetek kezdetén mi is kipróbáltunk midnenfélét, de ez a leghigénikusabb.

Nekünk kéthónapig elég egy adag, igaz első alkalommal több kell, mert fel kell tölteni az almot.


Viszont a tápot nagy tételben rendeljük netről (zoohaus.hu), mert amúgy a minőségi tápnak horror ára van a boltokban. Royal Canin 37 sterilized 10 kilósat szoktunk venni. Amitől még a széklete sem büdös és tömörebb is, így még az alom is tovább elég.

2012. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2012. szept. 20. 08:36
 8/10 anonim ***** válasza:
én is azt használom, két macsek van egy herélt meg egy kislány és sajnos ameddig más fajta volt a kislány folyamatosan a szőnyegre járt a kicsi herélt pedig utánozta. amióta ez van csak az alomra járnak és nem is büdös a lakás az alomtól. nekünk nagyon bevált
2012. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül hosszabb használat után egy kamillás macskaalomnál maradtam. 5kg/549.,-Ft a Fressnapf-ban. A cica imádja, és a kamilla illat elviselhetőbbé teszi az alom környezetét. A másik miatt alig tudtam kitakarítani az almot, mert a friss pisi helyén olyan volt az alomtálca, mintha agyaggal be lett volna kenve. :)
2013. febr. 19. 08:34
 10/10 Vicuska87 ***** válasza:
Azért volt olyan, mert nem tettél elég vastagon bele almot! Jóó 10-12 cmmagasan kell, és akkor nem megy le a pisi az alomtálca aljára!
2013. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!