Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki használt már macskaajtót,...

Aki használt már macskaajtót, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hőszigetel egy ilyen macskaajtó? Mert elvileg bejárati ajtóra szoktak ilyet szerelni, hogy ki-be tudjon menni a macska.

Az erkély ajtóra gondoltam, mert imádnak kimenni, de jön a hideg, nem tudom már nyitva tartani, főleg éjjel nem.

Lehet üveges ajtóra beszereltetni?



2012. szept. 14. 15:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Műanyag keretes üveg nyílászáró, tulajdonképpen üvegbe kéne.
2012. szept. 14. 20:47
 12/18 anonim ***** válasza:
uccsó: nem. az egész fal üveg, gondolom az üveges ajtónak van egy műanyag kerete, de azon túl is üveg van.
2012. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De üvegre hogy lehet rögzíteni???
2012. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most már elmondom én hogy szoktam csinálni a macskákkal télen, mert nyáron ők is kimehetnek bármikor. Amikor már hideg van és becsukom a bejárati ajtót, akkor, ha be akarnak jönni felülnek az ablakpárkányra és benyávogják magukat. Mindig ugyanabban az időpontban kell becsukni az ajtót, így megtanulják 1 héten belül, hogy mondjuk 6-kor takarodó van. Reggel ugyanígy csinálom. Ha dolgozni vagyok akkor kint vannak addig akármilyen hideg is van kint. Hidd el okosak, nagyon gyorsan megtanulják a szabályokat.
2012. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kisfilmeket. Azt értem, hogy üvegbe lehet vágni kört, de a keretet hogyan kell rögzíteni az üveghez? Csak az egyik oldali műanyag keret fogja a másikat csavarral?
2012. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos én se tudom. De lehet, hogy lemondok erről a macskaajtóról, majd megtanulják télen, hogy ritkábban lehet kijárkálni.
2012. szept. 18. 20:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges lenne az a kijárat. Enyémek kimennek,ha szellőztetek, de már fordulnak is vissza :)) Ha esik a hó, kíváncsiságból belemennek, olyan vicces, ahogy rázogatják le a mancsukról, de az is csak 2-3 perc max.
2012. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!