Kezdőoldal » Állatok » Macskák » És ez így mire volt jó neki?

És ez így mire volt jó neki?

Figyelt kérdés

Cicám kinn szokott ülni az ablakban, onnan figyelgeti a világot.

Földszinti lakás.

Előbb hallok nagy majom-óbégatást, "MENNNYÉ INNEN, KRVAANYÁD"

Rohanok az ablakhoz, egy kidíszített pár sietett el gyorsan, csávónak tipikus billegő-kihaénnem járás, aranydzseki, közben ordít: MER KRVÁRA UTÁLOM A MACSKÁKAT AZÉ!!!!!!! és így néz hátra dühödten.


Nem mindegy az ilyen embereknek, hogy ott ül egy cica jó két méterre tőlük az ablakban?


Érte már cicádat atrocitás?

Köszi a válaszokat!


(Persze macskám, haláli nyugalommal figyelte, ahogyan ugrál a gyerek.)



2012. szept. 15. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak idióta bunkó emberek nem kell velük törödni :)
2012. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:

Az ilyen embereknek feltűnési viszketegsége van!


Én is földszinten lakom a 2 cicámmal, és mindig az ablakba vannak, felügyelettel. De az enyémet mindig csak dicsérik!

2012. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek a szóban hűdenagyok de ha valaki leütné tuti rohanna el. A barátnőjének menőzött, gondolom ő is nagyon kultúrált lehetett.
2012. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz az ilyen értelmiséggel :) ezek az emberek többnyire annyira gyávák, hogy csak a gyenge állatokkal mernek keménykedni. de ha te kimész és elküldöd a jó édes kva anyucijába, máris elhúzza a belét a környékről :)


amúgy én macskámat azért szólták le pár hete az orrom előtt (még meg is dobálták kővel...) mert kandúr és rendszeresen megjelöl egy hófehér ajtót ami egy mogorva idős házaspár lakásához tartozik (falun lakunk persze, ahol nem csak az én macskám jelölget...bár itt épp tényleg ő a bűnös, mert az az ő felségterülete és más kandúr nem mer oda menni mert történetesen egy több mint 8 kilós izomkolosszus macskáról van szó), már meg is fenyegették hogy kinyírják...de odamentem (nagy keményen egy 157 centis 55 kilós 21 éves lányzó :D) és közöltem a kedves idős házaspárral, hogy ha a macskámnak bármi baja lesz akkor helyben tépem ki az ajtójukat a helyéről és vágom rá a csilli villi kocsijukra :D azóta érdekes módon még vizet is raknak ki szegény cicának :)

2012. szept. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, kicsit felhúztam magamat, mivel egyszerűen nem láttam értelmét, az INDOKOT. De hát na. Mindenki más.


:))

2012. szept. 16. 02:05
 6/6 A kérdező kommentje:

tyuh, mondjuk kővel dobálni egy kicsi állatot:(

Amiről nem is tehet, na az szép.

2012. szept. 16. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!