Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ijed meg mindentől?...

Miért ijed meg mindentől? Eddig nem csinált ilyet, nem érte trauma. Szobacica.

Figyelt kérdés

2 éves nőstény cicánk van, panelban élünk. Itt nőtt fel, nem lakott máshol. Egyedüli cica, mindig is kedves, barátságos, kíváncsi cica volt, most is az, de elkezdett mindentől félni. Megszokta a zajokat, a hangokat, a hirtelen mozdulatokat. Soha nem ijedt meg, sőt, mindent kíváncsian kiakart próbálni, megenni, megszagolni, stb.

Nem történt vele semmi, mégis napok óta olyan kis besz.ri. A porszívó mindig is mumus volt, de most már minden az. Soha nem bántottuk, piszkáltuk, ő a mi gyermekünk.

Mitől lehet ez?

Mással is volt ilyen?


Nem volt nálunk senki az utóbbi időben, nincsenek új dolgok, minden a megszokott. Én a munkám miatt egész nap itthon vagyok vele, nem érte trauma.



2012. szept. 16. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mienk akkor viselkedett így néhány napig, amikor ajtónyitásnál a bejárati ajtóban összetalálkozott egy sétából hazajövő rotweilerrel.

Nem járt a lépcsőházban a cicus?

2012. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg minden a megszokott. Nem értem miért lehet.
2012. szept. 16. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami betegsége van és azért reagál így? A cicák furcsán fejezik ki ha bajuk van, általában nem egyértelmű. De a gazdi általában megérzi ha baj van, legalábbis én eddig mindig ráéreztem. Te nem érzel ilyesmit?
2012. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem érzek ilyet, de volt már rá példa. Menhelyi volt, és rengeteget jártunk orvoshoz, úgyhogy minden mozdulatát ismerem már, de ez most más. Ha nem változik pár napon belül azért elviszem orvoshoz, jobb félni, mint megijedni.
2012. szept. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!