Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig fog fújni az anyamacska...

Meddig fog fújni az anyamacska a kismacskákra?

Figyelt kérdés

A kismacskák olyan fél évesek lettek és az anyamacska pár nap alatt elkezdett rájuk morogni meg fújni.

Pár dolgot már olvastam erről pont itt a gyakori kérdések oldalon is. Csak azt nem,hogy ez meddig fog tartani? eléggé bosszantó hogy külön kell őket etetni. meg az anya macskához hozzá sem lehet nyúlni olyan mérges lesz miattuk. válaszokat előre is köszi.


2012. szept. 16. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem addig, míg el nem ajándékozod őket...a mienk is ezt csinálta, mikor szerinte már elég nagyok voltak az "önálló élethez", akkor fújt rájuk...
2012. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez így fog maradni, én úgy jártam, hogy az anyamacska lelépett, mert nem bírta elviselni a kölykeit.

Ivartalanítást javaslom, én is azt akartam, de késő volt, elment az anyamacska.

2012. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örökké fújni fog, nekünk is fúj, de ez van elkerülik egymást csak akkor van probléma ha az ajtóba össze futnak
2012. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha ivartalanítva van az anyamacska akkor lenyugszik? mert egyébként pár héten belül tervbe van véve. egyébként köszönöm a válaszokat. bár nem túl örömteli ez a hír :(
2012. szept. 17. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor remélhetőleg abbahagyja, de a kicsit is ki kéne, az a biztosabb.

Sajnos ez gyakran előfordul, legközelebb, ha szeretnél kismacskát, jobban jársz, ha egy "idegent" hozol, arra nem úgy fog nézni, mint a sajátjára, hanem mint egy barátra, ezért nem akarja majd elzavarni.

2012. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm a válaszokat.remélem,hogy az ivartalanítás rendbe hozza a dolgokat. nem örülnék,ha az anyamacska lelépne,olyan régen itt van már.
2012. szept. 18. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
1-1,5 éves korukig kb így viselkedik velük, akkorra már túl nagyok és nem érdeklődnek az anyjuk iránt...most még picik és mennének hozzá, de ő pont ezt nem akarja :)
2012. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi anyamacskánk a fiára nem fújt, nem is volt semmi baja vele soha, most már 1 éves elmúlt a kan. Viszont a kan testvére, nőstény, az mindig is kötekedett, őt a mai napig útálja. Pedig ki van ivartalanítva, de nem használt. Igazából vadabb, bátrabb, merészebb lett a kis anyuka:D
2012. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!