Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az anyamacska kicsi akkor...

Ha az anyamacska kicsi akkor a kiscicái is kis girnyók fognak lenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 21:57
 1/7 Penszy ***** válasza:
nem feltétlen ,a kandúrt nem tudod?
2012. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, viszont, kisebb az esélye hogy megbírja őket szülni.
2012. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem van egy kis termetű nőstény cicám, és a tavalyelőtti kiscicájából hatalmas kandúr lett.
2012. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a kandúrról semmi hír, már megvannak a macsekok és mind 3 lány lett. Akkor lehetséges h nagyobbak lesznek az anyjuknál!!
2012. aug. 22. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik más méretű lesz.

Nekünk az anya izmos, hosszú.

3 cicát szült tavaly, mind kb. ugyan olyan hosszú lett viszont kettőnek olyan átlagos az alakja, ők könnyen híznak, viszont az egyik az kis girnyó, vékony, az se látszik rajta ha evett valami, lehetetlen felhizlalni, az utcába még csak hasonló alakú kandúr sincs mindegyik kigyúrt xD

2012. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy macskám kicsi volt meg minden, és mikor megszülettek a cicák volt egy közte amit később találtuk meg a doboz alján elgyengült volt, de úgy felépült(őt tartottuk meg) hogy most nagyobb egy kissebb termetű kutyánál, néhányan csak lesnek hogy ekkora macskát éleünkbe nem láttak, alig bírjuk felemelni is.
2012. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem tennél fel róla képet? Kíváncsi vagyok :D

(bocs, az offért)

2012. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!