Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igénytelen szomszéd nem...

Igénytelen szomszéd nem törődik a kölyök macskákkal, nem oltatja, stb (lent a teljes történet), mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval, városon kívül van egy nyaralóházunk, úgynevezett "hobby"-nk. Arra felé sok a kóbor macska, kutya, járkálnak a telkek között, de ezzel nincs semmi baj, csak azért írtam le, hogy lehessen látni a helyzeti adottságokat.

A szomszédúr és kényes kislánya úgy gondolta, hogy kivisznek 2 kölyök macskát, hogy a gyerek el legyen. A probléma az, hogy kb. 2 hetente járnak ki egyszer, akkor se igazán etetik őket, csak nyúzzák, aztán ott is hagyják kint. Nincsenek beoltva, kezelve, nincs rajtuk semmiféle nyakörv, kezdenek egyre jobban elvadulni. Többszöri figyelmeztetésre sem reagáltak semmit. Mivel nincs semmivel megjelölve, hogy tulajdonképpen kinek is vannak a tulajdonában, arra gondoltam, elviszem őket dokihoz, beoltatom őket és ellátom őket a kellő segítséggel. Mit gondoltok, lehetséges ez? Mi van ha rúgkapál a macskák miatt? Nem szívesen adnám neki vissza, főleg a kiadott pénz miatt.


2012. szept. 18. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd be a cicákat. Egy ilyen idiótának nem állat való, hanem egy nagy fejberúgás.
2012. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mecse ***** válasza:

Ha te nem sajnálod rá a pénzt akkor nyugodtan vidd el a cicákat beoltatni.


Semmiképpen nem fogja tudni "bebizonyítani" hogy az övé a 2 kölyök cica, mivel így az elmondottak alapján kétlem hogy fajtatiszták, így nuku papírok, azt pedig még inkább kétlem hogy be lennének chipezve :)


Segíts a cicáknak ha megengedheted magadnak, olyan embernek aki 2 hetente ad enni egy kölyökállatnak, nem való semmilyen élőlény.

2012. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hepciáskodik a pasas, akkor meg mond meg hogy odaszoktak hozzád, mert ott van kaja. Ha úgyse eteti őket akkor neki szerintem mindegy, de azért ha p. meg van beszélve valakivel hogy etesse, vagy ilyesmi, tehát messziről is ellátja őket valamilyen szintem, nem kéne ellopni, csak ha tényleg magukra vannak hagyva, plusz valszeg úgyis hoz másikat ha ezek eltűnnek.
2012. szept. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem etetik őket egyáltalán. Amikor épp kint jártam a családdal láttam őket csont soványan, hatalmas étvággyal. Látszik, hogy ki vannak éhezve. Mi szoktuk általában etetni.
2012. szept. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!