Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vesebeteg cicának magas a...

Vesebeteg cicának magas a 0.17 % foszfor tartalom ami a landfleish tápban van?

Figyelt kérdés
gabonamentes foszfor szegény tápot keresnék alutasakosat
2012. szept. 19. 17:22
 1/1 Mecse ***** válasza:

Nem sok! Ideálisan vesebeteg cicáknak 0.5 alatt jó tartani a foszfor %-ot, ennek viszont elég kevés eledel tud megfelelni, ami viszont fontos hogy azért a cicád ne utálja amit eszik.


Az is fontos hogy kapjon nedves eledelt is, és mérsékelten szárazat (akármennyire is nekem ugranának most egyesek hogy az nagyrészt víz, stb.), vesebeteg cica máshogy működik mint egy egészséges.


Amit én jónak találok foszfor és egyéb % ügyileg is az ez a Hill's táp (ez sajnos száraztáp) :

[link]


Ez külön a vesebeteg cicáknak lett kifejlesztve. Foszfor 0.5 alatt van, és ahogy látod a többi % is a vesebetegséghez "igazodik".


Az összes többi amit találtam és nedves eledel is és gabonamentes is és foszforszegény is, kis hazánkban nem kapható, így többet sajnos nem tudok segíteni... Ha tudsz külföldről is vásárolni, akkor belinkelem neked hogy mik ajánlottak.

2012. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!