Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Etetnéd más macskáját, ha nem...

Etetnéd más macskáját, ha nem éhes, csak kívánós?

Figyelt kérdés
Szomszédunk macskája kap otthon enni rendesen (száraz tápot és húsétel-maradékokat), jó húsban van, egészséges. Viszont minden nap átjön hozzánk is konzervet kunyerálni, mert az enyémek meg azt kapnak. Ilyenkor olyan arcot vág, mint aki már egy hete nem evett, akkora a szeme, hogy az embernek a szíve megszakad rajta. De nekem is van 6 macskám, semmi kedvem egy hetediket etetni. Ráadásul attól is félek, hogy ha rendszeresen etetem, teljesen ideszokik. Te mit tennél? Javasoltam már a szomszédnak a konzervet, de sajnos nekik ez anyagilag nem fér bele.

2012. szept. 22. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha vannak ilyen maradékok főleg macskának való akkor kiszoktam tenni valami magasabb helyre hogy a kutyám ne férjen hozzá aztán a környéken lévő macskák megeszik általában.
2012. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez a macsek kizárólag a konzervet eszi meg, bármi mást kiteszek neki, hozzá sem nyúl. Ebből is gondolom, hogy nem lehet ténylegesen éhes.
2012. szept. 22. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a macskákat (nekem is van), de megmondom őszintén, én nem etetném, akármilyen aranyosan játssza el az éhhalált :)
2012. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eteted, megvan az esélye, hogy átszokik hozzád. Ha van rendes gazdája (bár, ha elleti, nem lehet valami körültekintő), akkor ne adj neki enni.
2012. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezt meg honnan szeded, hogy elleti? Herélt kandúrról van szó. :)
2012. szept. 22. 20:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Közben én is elgondolkodtam, hogy jól értelmeztem e, a kívánóra gondoltam, hogy terhes :DD

Akkor egy falatot se adj neki, mert akkor arra biztatod, hogy máskor is hozzád menjen kunyerálni.

2012. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*kívánós
2012. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amellett el is hízhat és nem biztos, hogy a gazdája örülne neki, hogy ugyanannyit ad a macskának, mégis egy dagadt disznó lett belőle :D
2012. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy kívánós, mert csak a konzervet eszi meg, más nem kell neki, vagyis nagyon nem lehet éhes. Tudom, milyen egy éhes macska, a 6 macskámból 3 eredetileg kóbor cica volt. Na azok mindenre lecsaptak, amikor még csak enni jártak ide, még a leejtett kenyérmorzsát is egy pillanat alatt bepuszilták. Ennek meg a Friskies száraz táp sem kell.
2012. szept. 22. 20:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Rendes tőled, hogy befogadtad a kóbor cicákat :))

Nekem 2 macskám olyan még mindig, hogy akármit kapnak morognak és falnak, nem tudom mit csináltak velük, 3 hónaposan kerültek hozzám.

2012. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!