Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Habos nyálat hány a macskám,5...

Habos nyálat hány a macskám,5 hónapos. Ez átlagos?

Figyelt kérdés

3szor hányt ma délelőtt, először étel volt benne, de most csak habos nyál. Benti macska, mérgezés nem lehet.

Ez is belefér az egyszerű hányás kategóriába, vagy ha nincs benne étel, akkor komolyabb a dolog?

Nemrég hasmenéssel vittük orvoshoz, de az elmúlt neki, miután injekciót kapott, tehát ha nem múlik, elvisszük orvoshoz, amúgy játékos, egész reggel futkározott.



2012. szept. 23. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, mert most van egy ilyen betegség kutyák, macskák között terjed, egy humán vírus, olyan mint egy parainfluenza. A habos köpet kutyánál légcső gyulladást jelent (most beteg a kutyánk) nagyon elhúzódott neki már 6 hete beteg mert időközben tüdőgyulladása lett. Nem vagy pécsi véletlenül?
2012. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De pécsi vagyok, kertváros, nevelési központ :S

Alig egy hete kapta az injekciót a hasmenés ellen.

2012. szept. 23. 11:24
 3/6 A kérdező kommentje:

Oltásokat most terveztem neki, ez akkor nem a parvo vírus vagy hasonló, nem lenne jó, ha ilyesmit elkapna az oltás előtt. :S

A testvére most volt ivartalaníttatva, őt a jövő héten vinnénk.

2012. szept. 23. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert én is pécsi vagyok és most terjed itt valami betegség, de kiderült hogy a mi kutyusunknak nem ez volt a baja. Amire én gondolok azt egy antibiotikumos kezelés megoldja.
2012. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, mi volt a baj, férgesség miatt hányt. Nem volt jól kikezelve és maradtak benne férgek.
2012. szept. 24. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez gyakran okoz hányást, hasmenést is.

Macskának minimális az esélye parvóra :)

2012. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!