Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 23. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Azt, hogy hatalmas nagy baromság, és hányni tudnék az ilyentől.


Érdekes, amikor én pici baba voltam, a macskával aludtam együtt, és semmi bajom nem volt. Minden oltása megvolt, és ő vigyázott rám. Ha elkezdtem sírni, és édesanyám nem hallotta, a cica futott oda hozzá visítva, hogy baj van.

Amikor a húgom született, már nagyobb voltam, és élőben is átéltem ugyanezt, csak más macskával. 3 macska, és egy kutya mellett nőttem fel, a cicák rendszeresen velem aludtak, de volt olyan is, hogy én aludtam a kutyával.

És láss csodát, nincsen semmi bajom, normális felnőtt lettem, 3-4 évente ha egyszer vagyok beteg, azt is pár nap alatt legyűröm.

Nem akarok gyereket, de ha lenne, egy percig sem félnék attól, hogy az oltott, tiszta macskámtól bármit is elkapna. A kutyával ugyanez. Engem is úgy neveltek, és ha lenne gyerekem én is úgy nevelném, hogy az állatok barátok, társak, akikkel együtt lehet élni. Nem tudom elképzelni az életemet állatokat nélkül.

Egyébként érdekes, csak az utóbbi pár évben van ez a nagy félelem a macskáktól, hogy mindenféléket terjesztenek. Ha terjesztenek valamit, akkor az régen is így volt, mégsem volt ennyi idióta anyuka, akik még a széltől is óvják a gyereket.


De kérd ki egy orvos véleményét is, ő is azt fogja mondani amit én, ha tiszta a macska, oltva van, féreghajtva, akkor semmit nem fogsz elkapni tőle.


A cikk többi részét nem olvastam el, csak az elejét, ami fel is idegesített, tehát a többiről nem tudok véleményt alkotni.

2012. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
89%

Jaaaj neee, már megint egy idióta cikk!


Nincs mit hozzáfűznöm!


És hogy mit gondolok erről: BAROMSÁG!

2012. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


A fenti képen Jaroslav Flegr látható, akinek az állítólagos kutatásai alapján írták a cikket. Lehet hogy előítéletes vagyok, de ebből az emberből semmi jót nem nézek ki.

2012. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor én tuti, hogy skizofrén vagyok és még nagyon sokan.
2012. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Egy igazság van a cikkben: aki egyszer megszeret egy macskát, az az összeset szeretni fogja. Kérdés az, hogy ez a "fertőzésnek" tudható be?



De tudjátok mit? Nem érdekel! Boldogan élek cicámmal, ha őrült vagyok, ha nem :)

2012. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt a cikket nem tartom arra érdemesnek hogy végigolvassam. Hogy mennyi idióta barom él ezen a világon... Sok millió ember tart a világon macskát és semmi bajuk. A fószerra meg csak rá kell nézni, és valóban látszik hogy nem százas, de biztosan nem a macskáktól...
2012. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!