Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák hány almot nevelnek...

A cicák hány almot nevelnek évente?

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk áltlagosan 3-4 volt évente,ez a max.Mivel már öreg a cica olyan 2re csökkent :)
2008. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

3-4 almot?Az igen!Főleg,ha beleszámoljuk a 6-7 hetes szoptatást,plusz a vemhességet,akkor is több mint egy év jön ki.Nem azzal keverted,első válaszadó,hogy egy alomban hány cica van?

Nálunk évente maximum csak kettő volt,de az már nagyon ritka.Inkább tél végén megcicásodott,árprilisban ellett,és nyáron szélnekeresztette a kiscicákat.Csak akkor forgott újra,ha korábban el lettek választva a cicák,az összes,de általában egyet mindig meghagytunk ennek megelőzésére.

2008. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom csak kétszer, nálunk most születtek kiscicák! Azután már csak összel lehetséges.Ugyhogy tavasszal, meg ősszel nevelnek kölyköket.
2008. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi anyacicánk fiatalabb korában évi két almot fialt, egyenként kb. 5-6 kiscicával, akik tavasszal és ősszel születtek. Most, hogy már 11 éves múlt, csak évente egyszer fial, és akkor is csak egy-két kiscicát, akik közül az egyik általában elég hamar elpusztul... :(
2008. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos enm kevertem,mert az almok száma volt 3-4...

Ahogy az egyik kirepült már pár hét és tele is volt...sosem szoptatta őket 6 hétig!1 hónapnak örültünk...mindíg gyorsan történt nálunk az elválasztás...

2008. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is a cicám 3 almot nevel fel egy éven. szegény kiscicákat alig szoptatja 4hétig.:S
2008. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!