Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy házi cicám, mostanában...

Van egy házi cicám, mostanában elkezdett mindenért nyávogni, és amint nyílik az ajtó sprintelne ki, alig lehet elkapni, nem akar bejönni. Nagyon jó az étvágya, de mostanában enni sem eszik rendesen. Még csak 6-7 hónapos, de lehetséges hogy már tüzel?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
És azt tudod, milyen fájdalmas a nősténynek a közösülés? A kandúr farka tüskés, azzal sérti fel a vagina falát, akkor következik be a peteérés és a megtermékenyülés. Azért sírnak olyan fájdalmasan a cicák, nem az örömtől.
2012. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem várok még vele, fiatal még.. majd tavasszal. undorító vagy te.. mindenkinek meg van a saját véleménye és szerintem amíg nem a kérdésemre válaszolsz addig ne írogass ide ;) kössz.
2012. szept. 26. 19:21
 13/14 Vicuska87 ***** válasza:
22%
És ha fajtatiszta a perzsa macskád, akkor a szerződésbe amivel vetted, nem kötötték ki, hogy ivartalanítási kötelezettséggel vásárolhatod meg csak?
2012. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én elvittem a cicám,nem fajtiszta,de gyíönyörű,és az orvos azt mondta csak az egyik petefészket tudta csak eltávolítani,a másik oldalon elkötötte.Hozzá tette,ha véletlen születnének kiscicák,ingyen megcsinálja újra a műtétet.Soha nem vinném vissza hozzá,örülök,hogy túlélte szegénykém.De most 4 napja elmegy 22 órákra is,és nagyon aggódok érte.Úgy néz ki nem jött be az ivartalanítás.Most úgy vagyok vele jó legyen kiscica sebaj,csak jöjjön haza,aztán a piciket meg ismerőseimnek elajándékozom,esetleg interneten megosztom.Sőt kiviszem a piacra is,és ott is látja az ember hogy milyen gazdihoz kerül.
2013. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!