Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik azok a szagok amiket...

Mik azok a szagok amiket utálnak a macskák?

Figyelt kérdés
Kiscicám gyönyörűen használja az almot,de előfordul,hogy az ülőgarnitúra alá vécézik. De mindig csak arra a helyre...Feltöröltem már mindenféle vegyszerrel ott (domestossal az élen),de mintha észre sem venné. Ezért kéne valami olyan szag amit ki nem állhat.
2012. szept. 28. 12:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Látom a macskáknál is érvényes,hogy ízlések és pofonok :D
2012. szept. 29. 11:45
 12/15 anonim ***** válasza:
A kávé szagát az enyém is utálja! Nálunk a körömlakk-lemosó elől van menekülés.
2012. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát a citromlé eddig nálunk nem jött be...vattát itattunk át vele és azt tettük az ominózus helyre,de konkrétan letojta a macska(szó szerint xD) Úgyhogy most nagyobb mennyiségben öntöttem oda,kíváncsi vagyok,hogy ahhoz mit szól...
2012. szept. 30. 11:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Az enyemmel a mentolos labellomat szagoltattam meg es elkezdett oklendezni szegenykem :D egyszer volt meg ilyen az ananaszos joghurtomtol :DD hunyorog meg az ablaktisztitotol is, ami esetedben konnyebben szetszorhato az ominozus helyre bar felo hogy az meg felszarad.
2012. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta az eset óta szerencsére még nem volt gond,lehet hogy a citromlé segít :) De azért gyorsan lekopogom :D
2012. okt. 1. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!