Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szült meg a cicám?...

Miért nem szült meg a cicám? A macskám vemhes.2-3 napig vérzett, majd két napja nekiállt elleni. Világra hozott egy kiscicát, de sajnos halva született.

Figyelt kérdés
A macskámnak ezután voltak még fájásai, de több cicát nem szült. Viszont érezni, hogy van még a hasába. Mi lehet a baj? A többi kiscicát miért nem szülte meg?
2009. aug. 3. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom,miért nem szülte meg de inkább vidd orvoshoz!

Ha a többi kiscica is halott(ami a hasában van)

akkor kaphat az anya cica egy hulla mérgezést és ő is meghalhat...

2009. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elakadt egy a szülőcsatornában. Ha 1-et már 2 napja világra hozott és még van benne, nagy eséllyel egyik sem él már...

Azonnal orvos!!! Különben a macskád is elpusztul a kicsinyeivel együtt

2009. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
ezt komolyan nem hiszem el. szerinted normális, ha megindul a szülés, de még maradnak bent cicák????? AZONNAL irány az állatorvos, és örülj, ha a cicád nem pusztul el!!!!
2009. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
ROHANJ a dokihoz! csoda, ha túléli a cica!
2009. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

azonnal de azonnalj menj!!!!

nekem is ez volt a macskámmal, és szerencsétlen még hozzá el is bújt, hogy nyugodtan szenvedhessen!! az állatorvos szépen kivette őket.

szaladj!!!

2009. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Azt gondoltam, hogy ez nem természetes. Aggódom is. Viszont a macskám nem mutat semmi jelet arra, hogy baj lenne. Eszik, játszik, és ezért tétováztam. Mindenképp elviszem orvoshoz. Remélem nem lesz gond.
2009. aug. 4. 12:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Még csak annyit, hogy az a kiscica, amelyik halva jött világra, még nem volt kifejlődve rendesen.
2009. aug. 4. 12:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Majd ha voltál dokinál írj hogy mi történt szorkolok a ciccnek...

2009. aug. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp értesítelek titeket, hogy mi lett a Turbó cicám sorsa! és még egyszer köszönöm mindenkinek.
2009. aug. 5. 14:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Irogatás helyett vidd ezl azonnal dokoihoz! Hogy lehet ezzel két napig várni? felháborító!
2009. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!