Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet egy elkenyeztetett,...

Hogy lehet egy elkenyeztetett, elviselhetetlen macskát megnevelni? Legszívesebben felrúgnám.

Figyelt kérdés
Nagyszüleim macskája es mindent megengedtek neki, most pedig harap, karmol, ha nem az van, amit ő akar, felugrik az asztalra stb. Szóval egy kis átok. Mit lehet vele tenni?
2012. szept. 29. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Egyszer egy kérdésnél már leírtam, és 0% lett belőle. De amúgy tényleg működik.
2012. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
10%
Kirakni az utcára.
2012. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Mi közöd van nagyszüleid macskájához?
2012. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Hozzád került? Ha nem, egyetértek az előzővel: mi közöd hozzá? Téged is felrúgnálak, ökör.
2012. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Haverom is így járt. Mindenhova beengedték a macskát, oda mászott fel ahova akart, a konyhában is tevékenykedhetett határok nélkül. Amikor egyszer csak kirakták az udvarra, mert hogy ő már pedig udvari cica lesz, állandóan az ajtót kaparta és ilyen elviselhetetlen visító nyávogást produkált. Most már hozzászokott, de a macska az egy aljas jószág tud lenni, ha nem mutatják meg neki a határokat.


Amúgy nagyszüleid macskájához szerintem nem sok közöd van, ha ők így szeretik, akkor úgyis mindegy mit tanácsolsz. Az ilyet csak hosszú idővel és erős idegrendszerrel lehet megcsinálni.

2012. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:
66%

Én pedig téged rúgnálak fel!


Sehogy nem lehet megnevelni, próbálkozni lehet, de úgysem fog sikerülni!

2012. szept. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Téged kellene felrúgni.
2012. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!