Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivarérettek már vajon a cicáim?

Ivarérettek már vajon a cicáim?

Figyelt kérdés

Segítség!!4-5 hónaposak a cicáink egy fiú és egy lány.

Mostanság többször látjuk hogy a fiú cica megkörnyékezi a lányt és probálkozik a cicagyártással. A lány cica viszont szabadulni akar előle. Kérdésem az hogy soká van már ivartalanítani?Én úgy tudom hogy 6 hónapos koruk után érnek be.Mind a két macska házi cica és imádják egymást nem egy alomból valók! Jövő héten mennénk az állatorvoshoz ivartalanítani a fiút. De remélem már nincs késő. Szerintetek?



2012. okt. 4. 12:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már nem azért de nem látom értelmét hogy további kismacskáink legyenek, mivel őket már nem tudnám ellátni utcára, menhelyre nem lenne szivem tenni, elpusztitani meg amúgy se lenne szivem. Inkább ivartalanítottam őket. Egyébként a macskák nem szerelemből, és kedvtelésből szaporodnak, csak ez az élet rendje. Hisz akkor a kan macska miért eszi meg a kölykeit, plusz az anya is meg eszi ha életképtelen a kiscica. A saját macskáddal azt csinálsz amit akarsz, de gondold el milyen sok kobor macska van Magyarországon és még mennyi lesz ezután is. És ők éheznek, szerető gazdira vágynak, hát akkor már inkább ivartalaníttatok. Egyébként a cicák jól vannak, nem is veszekednek egymással, és már nem hagynak szagmintát sehova.
2012. okt. 18. 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!