Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két éve el lett kötve a...

Két éve el lett kötve a cicánk. Napjainkban viszont egyre gyakrabban fordul elő, hogy jelölget. Mit lehet tenni, ha a lakóterünk szinte minden pontján érzed a munkáját? Nem vagyok koszos!

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kutya és macska távoltartó sprayt olyan ötszáz forint lehet. Be kell ott fújni a falat ahol jelölget...
2012. okt. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a távoltartó spray semmit nem használt :( És más egyéb sem, pedig sok mindent kipróbáltam.
2012. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már két éve ivartalanítva van, és eddig nem volt ilyen gond, akkor ez nem valószínű hogy jelölgetés, az nem tér csak úgy vissza. Inkább valami betegség húzódhat meg a háttérben. Valamilyen húgyúti dolog. Olvass utána ezeknek a betegségeknek, hátha felismersz valami tünetet. De még jobb lenne ha elvinnéd dokihoz.
2012. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SaraZs válasza:
A macskák tiszta állatok. Általában akkor végzik a dolgukat az almon kívülre, ha fájdalmuk van. Ebben az esetben a fájdalmat az alomhoz kötik. Nézd meg, hogy nem-e véres a vizelete. Nagyon sok cica küzd alsó húgyuti szindrómával. [link]
2012. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Benti cicáról van szó? Kandúr vagy nőstény? Hány éves? Mielőtt ivartalanítva lett, jelölgetett már?
2012. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!