Kezdőoldal » Állatok » Macskák » VESZHELYZET! A macskam 11...

Imreeee kérdése:

VESZHELYZET! A macskam 11 eves kimustralt kandur es korulbelul egy eve egyre gyakrabban az agyra, " amire most mar zuhanyzo fuggonyt tettunk " piszkit, es meg raadasul hasmeneses is . Semmi sem hasznal nala sem a szepszo, sem a veres. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 02:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk agy 12 nőstény ciciánk volt, ő akkor piszkított az ágyra, amikor már nagyon beteg volt. Rákos volt, már több hete szinte egyáltalán nem evett és mégis hasmenése volt, gyakorlatilag a máját kakálta ki. :( De csak kétszer, és a kettő között volt egy nap szünet. Aztán elaltattuk. Már két napja nem is ivott és csak feküdt egész nap.


Nem tudom miért az ágyra piszkított, mert addig soha nem volt baja. Lehet, hogy azért, mert a vécéjében már nem tudta volna megtartani magát. Nem tudom, talán csak azért, mert éppen ott feküdtem és ezzel valamilyen szinten segítséget akart kérni. Egyébként mindkétszer gyors voltam és alá tudtam tenni az újságot. Amikor hátrafordult, hogy elkaparja, hálásnak tűnt, hogy nem kell vele foglalkoznia, csak lement az ágyról és összeesett pihenni.


Én arra tippelek, hogy a tiédnek is valami komolyabb baja lehet. Mást nem vettél észre rajta?

2011. jan. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
69%
Az ilyen idiótáknak minek állat???? Felelőtlen idióta, vidd el állatorvoshoz, mert BETEG!! Te seggarc :@
2011. jan. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"...sem a verés."

Gratulálok....

2011. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Verés? Normális vagy?

Ne itt kérdezgess b.zd meg hanem vidd orvoshoz. És miután ezt a cicádat kicsinálod légy szíves ne vállalj többet. Mert ordít a kérdésedből, hogy nem értesz hozzájuk.

2011. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az a "kimustrált" kandúr? De ez csak OFF.

Vidd el állatorvoshoz. De az eddig használt almot cseréld le más márkájúra, lehet, hogy valami miatt nem szereti. (Remélem, nem homokja van) Az almostácát rendszeresen takarítani kell, a végterméket minél hamarabb eltávolítani. Ezek is okozhatják az általad írt melléjárást. És minél gyakrabban bünteted, annál inkább csinálni fogja.

2011. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ma 03:35-nek: az én cicám olyan aranyos volt, hogy még utolsó éjjel, szinte kómában is kimászott az alomra. Neki a mája állt le.
2011. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Angelica1992 ***** válasza:
100%
Verés? OO ÚRISTEN! Te képes voltál bántani egy cicát? Egy minimum 20-szor kisebb élőlényt, mint te? -.- ... Isten ne adjon a kezedbe gyereket... xD
2011. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
én most hoztam haza az ivartalanított fiú cicámat a dokitól mert ő is a cica kanapéra pisilt és gondoltam hogy baj van mert sokat járt wc-re stb.nos nekünk most derült ki hogy húgyuti fertőzése van azért csinálja.sűrgősen dokihoz kell vinni mert nagyon hamar baj lehet belőle,szóval én is csak azt tudom mondani hogy vidd el minél hamarabb a dokihoz mert mi nem vagyunk azok és neki kell látni!
2011. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyám felnőttkorában bepisilt,őt sem vertem meg,nemhogy egy macskát,ami gyengébb,és öntörvényű.Gondolkozz már,ne bántsd,hanem vidd orvoshoz.
2011. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
SZép szó, verés?? Ez egy szegény öreg macska te komolyan, mit gondolsz? Mit szólnál ha te idős korodban folyton bekakilnál arról meg nem tehetnél és verés kapnál??
2011. jan. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!