Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal?...

Rouge kérdése:

Mi történt a macskámmal? Megbolondult?

Figyelt kérdés
Cicám ivartalanitva volt fél évesen. Előtte is nagyon eleven volt, és játékos. Ivartalanitás után azt hittem sokkal nyugodtabb lesz. De ugyanolyan izgága maradt. Sőt mostanában egyre rosszabb amit csinál. Randalirozik, mindent szétszed, ujabban a ruhákat rágcsálja, átszökik a szomszédba, és nyávog. Csak ugy jár-kel a házban és nyávog magában. Nem értem miért csinálhatja ezt. Arra gondoltam, hogy lehet idegrendszeri problémái vannak. Ha létezik ez macskáknál. Szerintetek mi lehet a baja?

2012. okt. 5. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem kinti cicáim vannak, nem szöknek el, bármikor kimehetnek az utcára. Ha átmegyek a szomszédba vagy pár utcányira, szoktak követni, főleg, ha éhesek. :) Etetés előtt próbáld szerintem te is levinni, legalább az udvarra.
2012. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki a cica sétáltatás. Mi mikor elvittük párszor megnéztek de mosolyogtak, és sokan meg is simogatták :D Bár a miénk nagyon fél a kinti világtól (ő is benti cica) úgyhogy nem nagyon erőltetjük a sétát.
2012. okt. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, végül hoztam neki egy cicatársat, és ez nagyon jót tett. :)Együtt játszanak, levezetik a sok felesleges energiát.
2012. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!