Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskámmal...

Mi történhetett a macskámmal ( 3 hónapos)? Ahogy megy, mintha meg lenne görbűlve és remegnek a hátsólábai. Szédeleg és nem eszik. El fog pusztulni? Valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos??
2012. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vicuska87 ***** válasza:
Ha nem viszed orvoshoz, akkor valószínű, hogy elpusztul!
2012. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mérgezés/gerincproblémák.

Bármelyik áll fent, azonnali orvosi beavatkozást igényel.

Előbbinél ugye a szervezete omlik össze, utóbbinál meg az éhezésbe a fájdalom miatt.

2012. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*éhezésbe hal bele
2012. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
reméljük csak férges! :( betegeske amúgy? vitaminokat immunerősítőt neki. lehet hogy beteg valamelyik szervecskéje és a fájdalomtól remeg. nózija nedves? lehangolt? szőre csapzott?
2012. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm kiscicája egyik reggelre nagyon borzasztóan nézett ki. A hasa fel volt puffadva, és a bal oldalra volt dőlve, mármint a hasa. Alig tudott menni, ráadásul az egyik lábára sántított. Azt hittem, nem marad meg, de 1 hét múlva semmi baja nem volt, még nőtt is. A macskák hamar gyógyulnak, de azért ha 1-2 napon belül nem javul, vidd orvoshoz.
2012. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
50%
Hát az én cicámnak nem volt semmii baja és el kezdet széedelegni és amedig fel öltöztem hogy vigyem orvoshoz el hult.
2012. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meggyógyul, de én nem bíznám a véletlenre... Orvos kellene!! Szegény szenved is!
2012. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most már jól van. Kapott algoflexet és holnap veszek neki féreghajtót.
2012. szept. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!