Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal?

Mi történt a macskámmal?

Figyelt kérdés
A tegnap este evett egy kis tejed meg konzervet (de nem sokat) utána meg elkezdet játszani de 2 percnél ne többet játszott elkezdte rázni a fejét és a tej folyt kifelé a szájából utána kivittem a tesóihoz (mert bent volt a házba). És tegnap óta nem találom. Szerintetek mi történhetett?

2012. okt. 1. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elpusztult és az anyja elvitte. Talán betegen nem kellett volna kitenni...
2012. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért vitted ki?? Inkább az orvoshoz kellet volna vinni.

Lehet, hogy gyomorrontása van,kérdezdd a szomszédokat nem-e látták,(nekem volt már olyan, hogy valaki bezárta véletlen a sufnijába egy napra.) fésüldd át a környéket, főleg az árkokat, ha van. Attól függ milyen nagy területet szokott bejárni.

2012. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az anyja biztos nem vitte el mert már nem anyásak már 4 hónaposak. Ilyenkor este amúgy is mindig kiszoktam engedni.
2012. okt. 1. 10:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Már megvan :) most találtam meg kinéztem azerkélyen és kóborolt. De már felhoztam a házba.
2012. okt. 1. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
És milyen állapotban van?
2012. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó állapotban már evett ivott most alszik. :) Amikor megtaláltam az volt az első hogy felhoztam.
2012. okt. 1. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megvan. Nagyon vigyázz rájuk. Nincs lehetőséged éjszakára berakni őket valahova? Nem akarlak megijeszteni, de én nagyon nagy keserűséget éltem át egyszer ez miatt, mert éjszaka kint csatangolt a macskám....Azóta befogadtam az utcáról két cicát, ők esténként mindig bejönnek a garázsba aludni.
2012. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon van lehetőség mert panelben lakunk. 4 macskám van ebből egy fiú a többi három 4 hónapos lány. De nem nagyon szoktak kóborolni csak ezen a területen vannak napközben bent vannak szomszédunk erkélyén este meg kijönnek és csak itt a ház körül vannak.
2012. okt. 1. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!