Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám elkapta a parvot....

A macskám elkapta a parvot. Meg fog gyógyulni ha 2 éves?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta hogy 80% túléli ha felnőtt de most nagyon kifogytunk a pénzből és anya nem akar rá költeni és az összes pénzem elvette tőlem.Szerintetek van még remény?4 napja vettük észre és 2. volt orvosnál.Sokat iszik és ha úgy látom akkor adok neki fecskendőből vizet hogy ki ne száradjon.Sajnos enni nem eszik de gyümölcs cukros vizet adunk neki hogy legyen energiája naponta vagy 6* felmosok hipós vizel mert az olvastam hogy csak az tudja a parvot eltüntetni.Csak 2-szer láttam hogy hányt de tegnap egész nap folyt belőle a vér de most már elált.Még mindig hasmenése van de már látom benne az életet ami tegnap nem volt meg benne.Most is az ölemben alszik szerintetek túléli?Bocs ha hosszú lett.

2012. okt. 5. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

A mi tengerimalacunkkal az volt a helyzet, hogy valamitől beteg lett, (azóta sem tudjuk pontosan mi volt a baja) nagyon szédült, csak feküdt, nem evett, nem ivott. Azt hittük elpusztul. Aztán hazajött a bátyám, aki a gazdája, és elkezdte simogatni, biztatta, és adott neki szénát. Erre elkezdte enni:)

Nagyon sokat számít a gondoskodás, és hogy érezze a szeretetedet.

Nagyon sajnálom, hogy nem tudjátok beoltani, mert a miénk kapott egy szurit is, attól múlt el a szédülése.

Nagyon drukkolok neked, és ez hogy evett, nagyon-nagyon jó jel, láthatod az én kis állatom történetéből is :)

2012. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát én arra lettem figyelmes hogy mindig oda megy a vizes táljához és ritkán iszik de ha simogatom közbe akkor iszik :D

Ma is evett meg bujt hozzám de még nem ált el a véres hasmenése :S

2012. okt. 6. 10:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Felnőtt macskák általában túlélik. És utána örökre immunis lesz rá.


Kölykök és öreg cicák többnyire belehalnak.

2012. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!