Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk állandóan szopik....

A cicánk állandóan szopik. Hogy tudnánk leszoktatni róla?

Figyelt kérdés

A párommal van egy közös hamvas színű házi cicánk.. A cica kb. 6-7 hónapos és az vele a problémánk hogy szopik.. Van hogy az ágyneműt,párnát,ruhánkat de van mikor a család idősebb nőstény cicájának a bimbóját.. Hogyan tudnák erről leszoktatni? Eléggé zavaró..:S:S

Előre is köszi a válaszokat..:):)


2012. okt. 6. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi ebben a zavaró, inkább ezt csinálja, mint harapdáljon.
2012. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk sajnos anya nélkül nőtt fel az egyik cicánk....ha felveszem az ölembe még most is szopja a ruhámat :) 8 éves <3
2012. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktatni nem érdemes, ha jól érzi magát miért baj. Inkább legyen neki egy saját rongya, amit szophat, adjátok neki, ha elkezdi a ruhákat, azt tudom, hogy nem túl kellemes, ha a ruha tiszta nyál :)
2012. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem probléma :)
2012. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első kommentelő..:)

Annyi bent a zavaró hogy karmol is közbe ami nem túl kellemes.. És a nyála miatt napi 4-5x kell ruhát cserélnem minimum..

De annyiban szerencsések vagyunk a cicával hogy nem csak szopik hanem puszit is ad..:):)

2012. okt. 6. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tényleg jó ötlet a rongy. Ha elkezdené nyálazni a ruhádat, add oda neki :)

Jaj de édes :) Nincs jobb a macskapuszinál *-* (:

2012. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is van egy cicám,aki ezt csinálta sokáig,gondolom,hogy túl korán választották el az anyjától.Idővel leszokott róla,ahogy felnőtt.Szerintem nem kell aggódnotok, kinövi majd.
2012. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mi cicánk is szopizott állandóan. Menhelyről van, nagyon korán lett elválasztva a mamájától. Amikor elkezdett tüzelni, abbahagyta. Most ivartalanítani fogjuk.
2012. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!