Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Exotic törzskönyvezett kismacs...

Exotic törzskönyvezett kismacskát szeretnék venni. Hol lehetne ilyen kiscicát vásárolnom és kb. mennyi a reális ára? Aki ismeri ezt a fajtát szeretném, ha írna róla, mivel internetről néztem ki, de ismerőseimnek és nekem se volt még.

Figyelt kérdés

#macska #exotik
2012. okt. 6. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Érzékelten buta ember vagy.
2012. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Vicuska87 ***** válasza:
57%

Nekem van, és írok neked privátba!

Képzeljétek nekem van kettő is!

2012. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Mecse ***** válasza:
96%

Miért ne akarhatna törzskönyves fajtatiszta cicát? Nem minden csak a kinézetről szól, és semmilyen fajtastandard nem írja le előre a személyiség nagy részét sem! Szűrt szülőktől lekövethető hátterű macskát akarni az már rossznak számít? Hmmm.


Arról van szó hogy tetszik neki ez a fajta macska és szeretne normális módon tenyésztőtől vásárolni egyet, erre le van hurrogva hogy fogadjon örökbe inkább?


Tehát akkor sehogyan sem tesz jót a hazai macskaállománnyal csak akkor ha menhelyről fogad örökbe? Komolyan mondom, bátorítani kellene azt aki ilyen módon szeretne cicához jutni és nem az expressz.hu-n és társain a szaporítóktól.


Szerintem remek dolog az örökbe fogadás, és csodásak az olyan emberek akik menhelyről szereznek cicát, ne értsetek félre. De van olyan, hogy valaki nem menhelyit szeretne (nekem is törzskönyves cicám van, és nem bántam meg). Inkább örülnötök kellene neki :).


Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak ez kikívánkozott belőlem :D

2012. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Azzal, hogy veszel egy macskát, nem egy olyat viszel haza, akinek nagyon kicsi az esélye, hogy gazdát találjon. Nekem ez fontos, én a macskára, mint élőlényre nézek, akikről tudom, hogy léteznek, nem gyártják őket. A szaporítóktól vásárlás sem jó természetesen.
2012. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Akinek ez nem fontos, az nagy ívben szarik a gazdátlan macskákra, tehát egy érzéketlen primitív ember.
2012. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Húha nagy veszekedést kavartam, ne haragudj kérdező :)

Hidd el, nem rossz indulatból írtam, csak ez a véleményem... Nekem azért sincsenek fajtiszta állataim, mert sajnos ezeket túltenyésztik, és nem túl sokáig élnek :/ Egy keverék sokkal szívósabb, és hálásabb is, ha befogadod, arról nem is beszélve, hogy rengeteg pénz, én tuti nem költenék rá ennyit:D

Utánanéztem egy kicsit a macseknak, és sajnos a kis orra lesz sokszor beteg, mert kissé nyomódott :D

De remélem jó döntésre jutsz, és nem bánod meg, nyugodt macska lesz...

2012. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Vicuska87 ***** válasza:
40%

Tévhit, mert a nyomott orr miatt egyalatalán nem betegek!

Egyetlen fajta "betegsége" az, hogy mindennap bórvízzel megkell neki törölni a szemét!

2012. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezen a hétvégén van macsek-kiállítás a Lurdy-ban. Ha igyekszel, még odaérsz. Lehet, hogy találnál épp ilyet, a kismscskákat ott árulni is szokták.

[link]

2012. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

hát akkor is macerás :DDD

de mindegy nem szólok bele, te nyilván jobban értesz hozzá, van neked kettő...

de az biztos, hogy ezek a cicusok inkább kiállításra valók...

2012. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!