Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10. 000 forintot fizettem a...

10. 000 forintot fizettem a dokinak, ez soknak szamit, vagy realis?

Figyelt kérdés
Cicammal voltam, mert volt egy seb a nyakan. Kicsit kabitott rajta, hogy ne tamadja meg, es adott be neki szteoridot, hogy ne vakarja tovabb a sebet. Ezen kivul levagta a kormet, es kb. ennyi. Nem diagnosztizalt nala semmit, hiaba mondtam, hogy nem eszik rendesen. Elkuldte ennyivel, illetve raakart venni, hogy ott azonnal hereltessem ki. (nem lehetett, mert nem tudtam volna otthon maradni vele mig kaba, erre is azt mondta, hogy nem baj, egyedul is feltud ebredni) Nem tudom, nem tunt tapasztaltnak es igy a 10 nekem soknak tunik? En tulzok?
2012. júl. 16. 21:12
1 2
 1/11 Vicuska87 ***** válasza:

Ennyi az ellátás.

Én azonnal kiheréltettem volna, és akkor nem verekedne más macskákkal, valószínűleg a sebe is úgy keletkezett. Azért mondta a doki a herélést, mert akkor egy bódítással megoldotta volna.

2012. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szobacica, gyakorlatilag eletebe nem latott mas macskat, nemhogy verekedjen veluk.
2012. júl. 16. 21:53
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:
És nem jelöl egyébként?
2012. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De, jelol, igy tervbe is van veve a hereles, de kivizsgalas nelkul (reven nem eszik es levan fogyva rendesen) nem fogom megcsinaltatni. Azon felul a kerdesem, nem erre vonatkozott.
2012. júl. 16. 21:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Nálunk olcsóbb és lelkiismeretesebbek is. Következőnek szerintem vidd máshoz!
2012. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is sok. :( Tudom, hogy draga, de ennyibol egy mutetet megcsinalnak mashol. (mar a kasztralast) Legkozelebb Dr. Nemeth Zsolthoz viszem, ha rola van valakinek infoja, megkoszonnem.
2012. júl. 16. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is pofátlanul sok.
2012. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokat kért.
2012. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

talán egy picit sok, de nem nagyon


a mi macskánknak gombás fertőzés volt a hasán, kapott kettő szurit és kettő tubus kenőcsöt kellett neki venni és 16.000-et fizettünk

2012. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok, az én macskámat a lábán lévő sebbel vittem el, adott be neki valamit, bekente, adott otthonra valami kenőcsöt is, meg 2 szem valamilyen gyógyszert. Ez volt összesen 4ezer ft.
2012. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!