Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most műtötték a macskámat,...

Most műtötték a macskámat, már itthon van, de nagyon szuszog. Ez normális? Vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
ivartalanították a lánycicám egy órával ezelőtt, már hazahozhattuk, betakargattuk, és most alszik, de eléggé szuszog és gyorsan veszi a levegőt. Természetes ez? Melege lehet? vagy mit jelent?
2012. okt. 9. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ki kéne tisztogatni az orrát, talán eldugult, erre gondolok hirtelen, próbáljátok meg.
2012. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt jelenti hogy jól megkínozták.

Te nem szuszognál ha a beleegyezésed nélkül ivartalanítanának?

2012. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második, ezen szakadtam. :D


Kérdezőnek: hívd fel a dokit, ő tud biztosat mondani, nem fog rajta problémázni, én dokimat legalábbis éjjel-nappal hívhatom, ha van valami, mindig készséges. Sőt, ő egy sima vizsgálatért még pénzt se kér, hát még egy telefonos kérdésért. :)

2012. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Harmadik, tényleg nem poénnak szántam.

Csak gondolj bele mit fog fel ebből az egészből egy macska.

Elviszik egy idegen emberhez, és azt se tudja mit csinálnak vele. Most meg otthon van, és érzi hogy valamit csináltak vele, de nem tudja mit. Hát, én is szuszognék a helyébe.

2012. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

-es.te eszes...


Kedves kérdező,én is azt tudom írni,hogy hívd fel a dokit.Nálunk míg aludtak nem kapkodták a levegőt,normálisan lélegeztek.Viszont melege biztos nincs hisz az altatásnál a test hőmérséklete csökken és ezért kell melegen tartani míg hat az altató.

2012. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én két cicám összesen négyszer volt műtve. Legutóbb egy hónapja esett át egyikőjük egy 1,5 órás műtéten. Egyik műtét után sem szuszogtak, teljesen normálisan lélegeztek. Úgyhogy inkább kérdezz rá a dokitól, mert ez nem biztos hogy normális.

Majd írd meg mi van a cicussal!

2012. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fájdalmai vannak. Mindenképpen tartsátok betakarva, a mi régi nőstény cicánk azért kapott tüdőgyulladást, mert apum kitakarta és kitette az erkélyre (nyár volt, a doki nem mondott semmit ezzel kapcsolatban). A cica majdnem elpusztult.
2012. okt. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! mostmár szerencsére jól van a cicus, csak nagyon pici termetű az átlag cicákhoz képest és jobban megviselte az altatás. mamár eszik jóízűen szerencsére és minden rendben :)
2012. okt. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!