Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy nagyon aranyos sziámi...

Van egy nagyon aranyos sziámi fajtájú cicabogaram :D és kérdezem hogy mi örömét leli abban, hogy beleül a mosdóba és kaparja a felszínét, a fürdőkáddal ugyan ezt teszi?

Figyelt kérdés
Aranyos csak nyikorog a keze amitől áll a szőr a hátamon Várom a válaszokat, miért csinálhatja? Ui. Nem szeretném ha megszűnne ez a rossz szokása mert nagyon ari ilyenkor, csak az oka érdekel, vajon miért jó ez neki, vagy valami baja van? Köszönöm előre is. Pápá
2012. okt. 9. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
bent élő cica?
2012. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mármint szoba cica?
2012. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
gondolom mert nincs neki betéve kaparófa. így koptatja a karmát. de vigyázz, nehogy tönkretegye a kádat
2012. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi hogy irtal, visszahuzzott korommel "kaparja" a mosdot, van kaparofaja es szobacica,de napota elnegyunk setelni, porazzal :-)
2012. okt. 9. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
akkor nem tudom mi lehet az oka. az én macskáim is csinálnak olykor megmagyarázhatatlan dolgokat. nem lehet esetleg, hogy viszket a talpa? másra már nem igazán tudok gondolni.
2012. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xximoxx válasza:
Az én sziámi cicám is csinálja nyisd meg neki a csapot egy picit az enyém szinte csak csapból iszik pedig mindig van friss vize :)
2012. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!