Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le?

Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
A macskam allandoan majdnem minden reggel be pisil az agyamba. Peg van neki alom es tiszta is mindig. Napkozben mindig az almot hasznalja meg amikor nem vagyok itthon akkor is. Csak reggel. Mit csinaljak hogy ne pisiljen be????

2012. okt. 11. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Pàr óràja vàlaszoltam erre a kérdésre, az te voltâl? Valami ilyesmi volt, hogy miért csinàlja ezt a macskàm. Ott vàlaszoltam
2012. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a macska? Az enyém kis korában, kb 4 hónaposa ezt csinálta. Utána kizártam éjjel a szobából és többször betettem az alomba, hogy tudatosuljon neki, hogy azt kell használni. Még mindig ki van zárva, most 5és fél hónapos, majd ha nagyobb lesz, bejöhet. De nem szenved, a kicsiket kizárom, mert éjjel megy az őrjöngés és a fejemen ugrálnának, ha bent lennének.
2012. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sansacica nem én voltam :)
2012. okt. 11. 16:18
 4/5 A kérdező kommentje:
hát már idős nem tudom pontosan mert kb 8 hónapja fogadtam be az utcáról. Én sajnos nem zárhatom ki a szobából mert kint van a kutya. Már arra is gondoltunk, hogy a kutya miatt nem megy ki a szobából az almához. De ma reggel pisilt az almába utána bejött a szobába és az ágyra is pisilt. elég fura mert napközben csak az almát használja. amúgy köszi a választ :)
2012. okt. 11. 16:21
 5/5 anonim válasza:

Szerintem meg kéne próbálni egy almot a szobába is készíteni, mert ha tényleg a kutya miatt van ez a szokása, akor így megoldható a dolog.


A legtöbbször azonban az is lehet, hogy a cica érzi az ágyon, vagy azon a helyen ahol pisilt a pisi szagát annak ellenére is, hogy ki let rendesen tisztítva, mivel az ő szaglásuk sokkalta érzékenyebb, mint a miénk.És így azt gondolja, hogy az a hely is alom.

2012. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!