Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nem túl drága szerek...

Milyen nem túl drága szerek vannak bolhák ellen?

Figyelt kérdés
A szüleimnek van 7 cicája, kettő közülük 3 hónapos.Kicsit drága lenne ha mindegyiknek vennék frontline-t vagy ilyesmi csepegtető szert.A nyakörv meg nem jó mert sokat járnak ki és félek, hogy felakasztja magát vele valahova.Nem tudtok valami nem túl drága szert?
2009. aug. 6. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Bolha elleni sampont - nagyon hatásos és kiadós. Olyan 500-1500 Ft között már tudsz venni. Csak az a hátránya hogy ugye a macskák nem szeretik a vizet így mindenképpen húzz gumikesztyűt, nehogy megkarmoljon. És a sampont pár percig rajta kell hagyni, hogy hatásos legyen.
2009. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van száraz sampon is macsekoknak, hogy elkerüld a fürdetést. Rá kell szórni a cicára és beledörzsölni a szőrébe. Azt nem tudom mennyire lehet hatásos, én Frontline párti vagyok, ezt még nem próbáltam.

Itt egy oldal árakkal:

[link]

2009. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes utána nézni még, van egy bolhairtó nyakörv, amin hosszú bevágások vannak. Hogyha a cica felakad, azonnal szakad is le a nyakából, érzékeny a súlyra. Igaz én nem otthon élek, de szerintem biztos, hogy ott is árulnak ilyet. Ugyanannyi árban mint a sima bolhanyakörv.
2009. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyakörv.
2009. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!