Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több cicát tartó gazdik!...

Több cicát tartó gazdik! Milyen száraztáppal, illetve konzervvel etetitek a cicáitokat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van 4 cicánk,akik képesek kevesebb,mint egy hét alatt 1,5 kg száraztápot megenni.Ezért keresek valami nem drága tápot,illetve konzervet.

2012. okt. 13. 18:29
 1/10 anonim válasza:
Mi nekünk 3 macskánk van imádják a konzervet! Mi néha a Lidl-s nagyon húsú konzervet szoktuk venni és a Sikéres halas olcsóbb száraztáppal!
2012. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 macskám van. Száraz tápból Royal Canin-t kapnak, 10kg-osat szoktam venni, 12500ft, ingyen kiszállítják, egy hónapig elég. Egy macskára az egy hónapban 2500Ft, szerintem nem sok. Nedves tápból több félét próbáltam, abból olcsóbbat szoktam venni, azok közül meg a sparos marhahúsost szeretik, 110Ft egy konzerv, abból keveset esznek, 1 nap csak egy konzerv fogy. Amellett a nyesedék húst ami megmarad főzéskor, csirke hús, meg szoktam főzni nekik.
2012. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igen szerintem ez jó módszer!!
2012. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ugye persze én nem tudom milyen öt macskával, de az biztos hogy imádnak enni de vissza is adják a szeretetüket ez iránt kint vagy benn vannak macskák?
2012. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Benti mindegyik. Olyanok, mint egy kis csapat. Általában egyszerre vannak ébren, egyszerre alszanak, úgyhogy nem egy káoszt kell elképzelni. Mindegyik mindegyikkel jóban van, de vannak szorosabb barátságok. Akárhová nézek, mindenhol van egy macska, párommal imádjuk őket :)) Van jó nagy kaparófájuk, 2-3rendszeresen azon alszik, vannak kis kuckók, meg "serpenyők" benne, az erkélyen is szeretnek lenni, napozni, van rács, nem tudnak kiesni.

Először 2 volt, majd 3, majd sorban, mindig úgy voltunk, ahol elfér 3, ott 4 is, így 5igjutottunk, most egy időre elég, majd nagyobb házban lehet több :)) Talált és rossz sorsú macskák voltak mind, házi macskák, egy fiú, 4 lány, mind ivartalanítva van.

2012. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:
Nekem 2 van. Royal canin persian-t esznek, 10 kg táp 3 hónapig elég. Alutasakos/ konzervet Schesirt kapnak, mindenki külön egy teáskanállal.
2012. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Maxitabi ***** válasza:

Szia!

Nekem csak 2 cicám van, de azt vallom, a jó minőségű tápból hosszabb távon kevesebb kell.. Orijen cat, 7kg 2 cicának kb 3 hónapig elég úgy, hogy naponta egy tasakost, v egy kevés konzervet (az is jó minőségű, nem whiskas és társai szupermarketes) ill néha csirke, marhahúst -ritkábban-kapnak. Az orijen 11600Ft /7kg, napi 130 Ft.

Jó tápok viszont nem olcsóak-mert a benne lévő tartalom= hús sem olcsó.. De: Josera,Brit,sanabelle is elég jók még.

2012. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Kennels favourite Kis-kis száraztápját adom a cicáimnak.Az idősebb konzervet is eszik.A kisebb(másfél éves) csak a száraztápot eszi. Nagyon szépen néznek ki és egészségesek, mint a makk. A táp, amit adok nekik 750/kg. Szuperprémium, szerintem ennyiért nem sok.
2012. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok kb. 3 hétig elég egy kiló egy cicának,, mert most nagyon el kezdett enni.Az idős macskám a konzerv miatt többe kerül ő a konzervhez lett szokva,de azért ropogtatja a szárazat is.
2012. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Jöhet még komment.
2012. okt. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!