Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen messziről nem talál...

Milyen messziről nem talál már haza a macska?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy macska, amelyik nagyon vad, és bántja a többi macskámat is. Nem szeretném bántani, de szeretnék tőle megszabadulni.

Elviszem majd jó messzire, kb 10 km-re, és kirakom.

Más megoldást nem tudok és nem is akarok.

Elég lesz ilyen messzire vinni?


2009. aug. 7. 00:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
36%

Hahaha annyiban segítek, hogy az ország ahol élek F-el kezdődik, gyere várlak a kapuban :D

Irkálsz itt hülyeségeket, nemhogy a kérdésre koncentrálnál és esetleg értelmesen válaszolnál arra.

2009. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
41%

11:02-nek egy kis szövegértés: "Van nálunk egy macska" azt jelenti, hogy a miénk "bántja a többi macskámat" - nem egy macskám van, hanem több.

Tehát nem egy idegen cicát akar kitenni az útra, hanem a sajátját.

De ha idegen cica lenne, akkor te mit szólnál, ha a tiedet vinné el?

2009. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Azt honnét kellett volna tudnom, hogy ez a mondat:

"Van nálunk egy macska...bántja a TÖBBI MACSKÁMAT IS..."

ezt jelenti:

Vannak macskáim, de egy KÓBOR macska bántja őket.

Tudnom kellett volna, hogy a nálunk egy macska, az kóbort jelent?

Mert akkor bocsánat.

(ahol én élek, annak az országnak a kezdőbetűje meg B, de többet nem segíthetek. Na, ott aztán vannak technikai csodák!)

2009. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy kóbor bántja, de csak ő tud rá válaszolni.

Ha saját, akkor az más tészta.

2009. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
A válaszokból kiderül, hogy a válaszolók jóval nagyobb százaléka saját macskának értette azt, aki bántja a többit. Kevesen voltak, akik nem sajátnak értelmezték. Jó lenne, ha a kérdés feltevője tisztázná ezt a dolgot. Viszont a szöveg értelmezésének problémája nem változtat azon a tényen, hogy létezik Állatvédelmi Törvény, ami kitér a saját macska hűtlen elhagyására, a kóbor macskák bántalmazására és más állatának a bántalmazására egyaránt.
2009. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nem saját macska, mert akkor nem is lenne ilyen vad.

Egy ideje már odaszokott hozzánk, nem tudom honnan, mert a legközelebbi tanya több kilométerre van. Sehogy sem tudom elzavarni, megeszi a többi macskám kajáját is.

Nem hiszem hogy a környékben lévő embereké lenne, mert azért már ismerem őket, valahogy idetalált, mert itt van kaja és társaság is.


De hogy mindenki megnyugodjon, keresek majd egy olyan helyet ahol talál ennivalót, esetleg a szomszéd faluban lévő tehenészetre viszem el, valószínűleg nem bánnák.

2009. aug. 7. 12:49
 27/33 anonim ***** válasza:
51%
Meglepetten olvasom, hogy mekkora kis bunkó köcsögök vannak itt!!! Gratulálok!!
2009. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
65%
Amugy meg ha az én cicáimat bántaná egy idegen macska v bármi más már rég kivágtam volna valahova...sztem mindenki...
2009. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
38%
Nyugidj meg, nem mindenki. Ha bántaná a cicámat, akkor sem bántanám, hanem minél gyorsabban keresnék neki egy helyet, addig meg nem engedném a cicám közelébe. Amúgy nem tudom ki a kis köcsög kedves 14:08-as válaszoló. De gyanítom te!
2009. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
64%

14:08as vagyok! Azokra gondoltam akik elkezdtek fenyegetőzni!!! Inkább örülni kéne sztem amíg vk megkérdezi, hogy egyáltalán mit csináljon az állattal, nem pedig vízbe folytja mint sokan mások...

Nem értem mért kell rögtön a törvényekkel jönni, ugy gondolom, hogy ide nem azok az emberek fognak írni akik utálják a állatokat!!! Nyilván nem azért raknak fel kérdéseket mert gyűlölik a cicákat, kutyákat és sorolhatnám, ezek meg rögtön elkezdenek köcsögösködni, de nem csak itt hanem az összes többi témában is. Úgy szeretem ezt..

2009. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!