Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kismacskával?

Mit csináljak a kismacskával?

Figyelt kérdés
Ma találtam hazafelé jövet két kidobott kismacskát. Én befogadtam őket. Az egyiknek szabályosan elkezdték meg skalpolni a farkát. Félig meg van nyúzva. Mit csináljak vele? Hogy tud valaki ilyen embertelen buta állat lenni?
2012. okt. 18. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez neked kérdés? Vidd állatorvoshoz... Képzeld már el, hogy fájna ha a fél karodról le lenen húzva a bőr. :S
2012. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvost javaslok első menetben, aztán hozd rendbe őket - etesd meg, bolhátlanítsd. Nagyon nagyon hálásak lesznek!

Én is így találtam az én két éjfekete kandúr cicámat - Luna és Kormi. Egészen pontosan 2 éve a folyó menti gát oldalában voltak kidobva a zuhogó esőbe, hidegbe, hadd dögöljenek csak.


Sok olyan türhő tapló baromállat van ezen a világon akiket kiskorúsítani kéne, mert egyszerűen olyan mélységesen ostobák hogy az állatok különbek tőlük, még a legutolsó baktériumot is többre tartom az ilyen agyon ütni való egysejtű szärházi alakoknál. Komolyan mondom irtani kéne ezeket a férgeket :@

2012. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
0%
Vidd el orvoshoz!
2012. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Katica71 ***** válasza:
Most találtam rá a kérdésedre és érdekelne, hogy mi lett a cicákkal, őszintén felháborított, amit tettek velük:(
2015. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!