Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves cicámnak "vámpír"...

1 éves cicámnak "vámpír" fogai vannak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy picit meg is sebezte vele a száját, gondolom ahogy becsukta. Ha alszik mindíg, de többnyira ha ébren van is kilóg a 2 szemfoga. Ez baj, vagy gyakori a cicáknál?
2009. aug. 9. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vámpír fog teljesen normális a mi macskánknak is van igaz elég öreg de az neki segédeszköz a rágáshoz ..... .Nem baj és elég gyakori.
2009. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az én cicámnak is ilyen a foga, nem okoz neki problémát, bár ő sose sebezte fel a száját vele
2009. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
minden macskának van
2009. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is kilóg egy kicsit, bár sebet nem okozott. Mindenesetre mutasd meg egy álladokinak.
2009. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A mi cicánk 11 hónapos, és neki is van ilyen fogacskája, amikor alszik és lelóg a feje télleg olyan mint egy válmpír, de nem tűhegyes, szóval nincs baj^^
2009. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben megoldotta a dolgot. Valahogy letört az egyikből(amelyik oldalon kikezdte a száját) annyi, hogy most már nem lóg ki. Szerencsére szépen tört, azt mondta a doki nem kell semmit csinálni vele :)
2009. okt. 7. 14:10
 7/7 anonim válasza:
A mi macskánknak is iylesmi a foga, a tiédé biztos elferdült génhiba,balaeset stb.
2009. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!