Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondanak ilyet?

Miért mondanak ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy öreg perzsa cicám úgy "örököltem".

Szeretnék még egy perzsát mikor találok közelben jó helyről lenne akkor mindig az a kifogás, hogy nincs pénz. Most egyik ismerősöm ingyen adna egy 3 éves nőstényt ( ismerem is a cicát ) és anyuék meg azt mondják, hogy elég az öreg cica.

Amikor találok picit akkor miért nem azt mondják, hogy nem nem kell másik? Ezzel, hogy azt mondják, hogy "nincs pénz", vagy hogy "ennyit nem adok egy macskáért" kicsit úgy érzem, hogy úú..csak a pénz végett de már nem értem őket. Rendesen gondozom az öreg cicát is szinte mindig itt van velem.



2012. okt. 29. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A macska fenntartása is pénzbe kerül, étel, alom, ha beteg, orvoshoz kell vinni.

Örülj neki, hogy van egy cicád, soknak még egyet sem engednek meg.

2012. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van félre tett pénzem félre tettem az összes ösztön díjam. Az öreg cicának is én veszek mindent tehát ez sem akadály. :(
2012. okt. 29. 19:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A szülők már csak ilyenek...

Nekem se engedtek annak idején több állatot tartani, macskám meg egyáltalán nem volt. Most, hogy saját háztartásom van, 5 macskát tartok :) Jól ellátom őket, jó dolguk van :)

Majd ha neked is lesz saját háztartásod tarthatsz annyi macskát, amennyit csak akarsz :)

2012. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát pár év ( 5-6 ) és költözök. De lehet, hogy kevesebb! :)

Hát szerintem akkor kivárom ezt az egészet! :)


Amúgy Születésnapomra akartam volna. :(


19/L

2012. okt. 29. 19:41
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Mond, hogy ezt kéred születésnapodra....:)

Hátha beleegyeznek...

Azért azt halkan megsúgom Neked, nem mindenki olyan macsek bolond ám, mint amilyenekkel ezen az oldalon találkozol.

Szüleid sem biztos hogy annyira odavannak a cicekért..

2012. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mondtam nekik de hát így sem hatja meg őket!

Nem nagyon rajonganak az állatokért. Vagyis anyukám nem de apukám lóbolond. :)

2012. okt. 29. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
"Ha szeretnél egy cicát, kezdd azzal, hogy egy lovat akarsz!" :D
2012. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na meg fél éve könyörgök még egyért.. 1x anyu engedte volna de elkapkodták őket. Utána megint nem engedte..utána megint engedte..most megint nem engedi.. :/ Ő maga sem tudja, hogy mit akar..de mindjárt buszra ülök mire haza ér meglepem.. :D
2012. okt. 30. 09:46
 9/15 A kérdező kommentje:
Na siker megengedték! :)
2012. okt. 30. 17:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok :))

Mikor hozod el a cicát? Gyorsan hozd mielőtt meggondolják magukat :D

2012. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!