Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lázas, nem akar...

A macskám lázas, nem akar inni, így kifog száradni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbálok neki kanálból vizet adni, vagy az ujjamra csepegtetek és úgy, de semmi. Tegnap is lázas volt, de tegnap még ivott. Voltunk állatorvosnál, adott neki egy injekciót és azt mondta pénteken hívjuk fel, hogy mi a helyzet.
2012. nov. 1. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Állatorvosi ügyelet? Olyan is van.
2012. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon fecskendő, azzal többet bele tudsz tölteni. Oldalt van egy rés a fogainál, ahol be tudod dugni a fecsi csőrét és lassan adagolj neki vizet. Legalább 1 dl-t meg kéne vele itatni naponta.
2012. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az en cicam is tegnap reggelre betegedett meg,de sajnos nem tudtam elvinni orvoshoz csak ma tudom delutan.o sem akart sem enni,sem inni, es feherhabosat hanyt.fecskendobol itattam 2orankent es probaltam nyugtatgatni, h kitartas.bar nagyon ereje nincs,ma reggel megprobalt dorombolni.delutan repulunk az orvoshoz. addig meg a melohelyen stresszelek..
2012. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggelre jobban lett, de du. visszavisszük.
2012. nov. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!