Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica, aki nem hajlandó...

Kiscica, aki nem hajlandó macskaalmot használni? Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Fél éves a macska köröbeül, 3 hónapos kora környékén került hozzánk, úgy mint anno kinti cica. Mi most kint és bent is tartjuk. AMikor hozzánk került, akkor hamar rájött mi az a macskaalom és használta. Viszont jó 2 hónapja nem az alomban végzi a dolgát, hanem ahol van éppen oda. Próbáltuk visszaszoktatni az alomra, de nem megy-... mi a fenének felejtette el egyáltalán mire jó? mit csináljunk?
2012. nov. 1. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs másik cicátok is?

Mert vannak ilyen "finnyások", akik csak kizárólagos joggal használják az almot.

Nekem is kinti-benti cicáim vannak, ha ki lehet menni, csak kint végzik a dolgukat.

2012. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Mi mindíg azt csináltuk mikor pici volt hogy ha beengedtük (kinti cica, de be szoktuk engedni) és pici korában véletlenül bent végezte a dolgát, a nagy dologra gondolok (ami egyszer fordult elő), akkor mikor végzett és ment volna arréb akkor odavittük és belenyomtuk az orrát a dologba. Ez nem tetszett neki szóval mikor beengedjük akkor nem csinálja ezt.

Szerintem próbáld ki, aztán a cicát a dologgal együtt rakd az alomba hátha leesik neki :)

Remélem segítettem :)

2012. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek:)

Két cica volt eddig egyébként, az egyiket ma kapta el a szomszéd kutyája...:( Ki fogom próbálni amiket irtatok!

2012. nov. 1. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!