Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok almot? Ill. hogy...

Ajánlanátok almot? Ill. hogy oldjátok meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Van három rosszcsontom, és egy ici-pici problémám...

Valahányszor kilépnek az alomból, a mancsukon hordják szana-szét az alom szemcséket... És valahogy a szőnyegemre is sok kerül (pedig nem is a szobámban van az alom...)


Láttam egy boltban macska kilépőt, de nem tudom, ér-e ez valamit?...

Vagy az alom minősége lehet rossz?

Amúgy jó alom, az aldis Shah.


Ti milyen almot használtok (olcsót...:))?

Vagy hogy oldjátok meg ezt a problémát?



köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 2. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hasznos e a kilépő? Nekem egy olyan szőnyeg van az almostálca előtt, amit méterben árulnak, fürdőszoba szőnyegnek. Azon is marad, de sajnos ki is hordják, mert az ujjaik közé szorul, nálam főleg az egyiknél, aki elég hosszan áskálódik a dolga végeztével. Az allergiám miatt a lakásban nincs szőnyeg, így könnyen felsöpröm naponta a parkettát. Én is Shahot használok most, de volt többféle, mindegyiket kihordták. Próbáltam a Fressnapfban kapható elég aprószemcséset is, abból talán több kikerült, most a mostaniból. Beletörődtem.
2012. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem a premiere excellent a legjobb alom. Nem olcsó,3500 Ft de 12 kg-os. Illatos,csomósodó,és nekem az egy macskához elég 3-4 hónapra!! (kiváló) A tappancsozást első lépésben zárt,lengőajtós macskavécével lehet tompítani,de ha plusszba belerakod egy félbevágott nagy alapterületű papírdobozba,mintegy kis teraszként elöl nagyobb helyet hagyva. Nem szép,viszont cserélhető és hatékony.Üdv,sok sikert

2012. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
45%
Premiere excellente vaníliás almot használok! Nagyon szeretem, a fedett alomtál van, de az ajtó levan róla véve, hogy jobban szellőzön. Előtte padlószőnyegből levágott maradék van, körbe szegve! Szinte ott lejön a lábukról, de ha nem, engem nem zavar, mert mindennap porszívózok!
2012. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is premiert használok mint az előttem szólók! kiváló alom, nagyon szeretem, és egyáltalán nem büdös, és elég csak feltölteni, nem kell az egészet cserélni, csak rátölteni. az alom kiszórás meg fedett wc-vel alig észrevehető, nekem padlón van a wc, és nincs előtte se alatta semmi, naponta-2naponta felsöprök előtte és annyi :)
2012. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)


Nekem is fedett az alomtálca, valószínűleg a mancsukba ragadnak a szemcsék...


Ezt a premiert hol lehet venni? Fressnapfban? kipróbálnám, hátha...:)

2012. nov. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!