Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám fajtája-Brit kék...

Tanács István kérdése:

A cicám fajtája-Brit kék kandúr. Állandóan szobában tartjuk talán ezért de tulságosan hullik a szőre. Nem szőrhiányos nincs bőr betegsége- MIT TEGYEK? Válaszát előre köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél furminátort és azzal fésüld.
2012. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használj furminatort.

Szoktad fésülni?

2012. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maxitabi ***** válasza:

Táp minősége, ill valamilyen hiány is lehet. Jó minőségű-nem szupermarketes- táp, magas min 60% hústartalommal és kevés gabona(kukorica) benne.Vagy nyers csirke, marhahús néha, belsőség is.

Ha jó a táp, akkor pedig lazac, hal ill bogáncsOLAJ a kajára!!

2012. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:

Lehet tápot kellene váltani, egy jobb minőségűre, bár nem tudom, hogy most mivel etetsz!

Illetve Furminator használata csodákra képek, heti 1-2x.

Mellette használj még, rendes fésűt is!

2012. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Furminátor, és tápváltás. Az én macskámnak is hullott tavaly a szőre. Váltottunk a Kennels favourite Kis -kis tápjára. Imádják a macskáim és ahhoz képest, hogy szuperprémium: 750/kg. Egyáltalán, vagy csak nagyon kis mértékben hullik a szőre. Én a Furminátorhoz hasonló trimmert használok, nagyon meg vagyok elégedve vele és fele annyiba kerül, mint a Furminátor.
2012. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!