Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a befogadott...

Mit csináljak a befogadott cicával?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt az utcán találtunk egy cicát, egyik barátnőm mondta, hogy hónapok óta látta, nagyon kedves volt, de nagyon vékony... Hazahoztam, befogadtam. Már adtam neki egy féreghajtót, jött is ki neki. Mikor hazahoztuk, egésznap aludt, meg éjjel is és ma is... Fürdeni is láttam, a bundája szép, nem csipás nem látszik, hogy beteg lett volna. De nem indul felfedezni csak alszik. Igaz van már egy cicám (ő vele minden rendben), eleinte megmorogta, még mindig nem bírják egymást, de a régi cica már látom, hogy ismerkedne, de a befogadott cica nem csinál semmit néha morog meg fúj ha a közelébe megy, de semmi más. Szerdán viszem állatorvoshoz, de nagyon aggódom, elkaphat-e valamit a régi cica? Csinálhatok-e valamit szerdáig, hogy kicsit felviduljon. Vagy ez természetes befogadott cicánál? Állandóan dorombol, meg ha odamegyünk bújik is.

2012. nov. 5. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Adtál neki tejet? Az magyarázná a híg székletet, a puffadást, gyakori szellentést.

A macska is szokott tüsszenteni pl. a portól, nem kell vele foglalkozni. Ha megfázott azt észre fogod venni, mert akkor lesz egyéb tünete is bőven... De már úgyis mindjárt viszed az orvoshoz, felesleges aggódnod.

2012. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki tejet, másik cica is csak ritkán kap, mert nagyon szereti, de tudom, hogy laktóz érzékenyek. :D De mindig behabzsolja a kaját és semmi nem marad. És pl. azt tudom, hogy embernél is ha éhezés áll fenn nem szabad sokat enni meg ilyesmi, mert nem tudja a gyomra feldolgozni. Remélem neki is csak emiatt. De neki nem tudom megmondani, hogy ne egyen annyit, meg a másiknak is kell ugye adni kaját, mert ő meg már elég dagadt fejű. De észrevettem pont most, hogy együtt fekszenek. Szóval szupi. :D Holnap meg megyünk dokihoz. :D
2012. nov. 6. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!