Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha megfogtam a kiscicákat...

Baj ha megfogtam a kiscicákat amik még nem nyitották ki a szemüket? Az anyuk ugyanúgy eteti és gondozza őket.

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden kiscicát megfogtam eddig, és soha semmi gond nem volt belőle. Se nekik, se az anyjukkal.
2009. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lehet hogy az anyjuk elfogja őket taszitani
2009. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nálunk nem volt vele semmi gond.
2009. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is megfogtam a kiscicákat pár napos korukba, mert át kellett őket tenni egy másik helyre. Ne aggódj, ha úgy látod, hogy az anyát nem zavarja. De azért még ne nagyon piszkáld őket, mert lehet, hogy elviszi egy olyan helyre az anyjuk, ahol te nem tudsz hozzájuk férni. Inkább csak nézd őket, az anyát simogasd. Ha sokat emelgeted a kicsiket, akkor hasmenésesek lesznek.
2009. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én aszthiszem tapasztaltnak mondhatom magam ezen a téren,mivel ici pici korom óta folyamatosan tartunk macskákat,most is két nőstény macskánk van akik minden évben szülnek kiscicákat.Ne agódj én rengetegszer fogtam már meg a kiscicákat pár órával azután hogy megszülettek és soha semmi gond nem volt.
2009. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a házimacskák nem vadon élnek, így hozzászoktak az emberhez, általában nem zavarja őket, ha a kicsinyeiket megfogjuk.
2009. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!