Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogyan kényeztetitek a...

Ti hogyan kényeztetitek a cicátokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 07:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Finom, alutasakos falatokkal, simogatással, játékegérrel. :)
2012. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Prémium kajákkal, játékokkal, jutalomfalatkákkal és sok-sok törődéssel. Az előző macskámat nagyon csúnyán elkényeztettem, mindig a kedvében jártam és amit akart azt meg is kapta. Nagyon szeretett velem a kertben sétálgatni, ücsörögni, ezt egyértelműen kifejezte mindig, hogy most azt akarja, hogy vele legyek, én persze ugrottam mert annyira imádtam. Most az új cicával próbálom magam visszafogni, de már megkaptam, hogy túlságosan kényeztetem :)
2012. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simogatás,játék,néha jutalomfalat.A simogatást szereti a legjobban :)
2012. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Márkás kajával, tejszínhabbal, jutalomfalatkákkal, sok sok simogatással és játékkal. :-)
2012. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lacika999 válasza:
36%
A mi cicánk nagyon aranyos, és szép. Nagyon szereti, imádja ha keféljük. Szereti ha apa a lábával az hasát is simogatja. Anya mindig a legjobb falatokat kesziti neki a konyhaban. Ja es este a szulokkel alszik az agyban, mert neki minden luxus jar. Multkor osszehugyozta a gyapjutakarot azota is buzlik.
2012. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Farkas39 válasza:
49%
Az első a rendszeres és nem túlzásba vitt etetés.Nem lényeg márkás kajákat venni, a cicák nem sznobok.Változatos legyen inkább.Folyadékszükségletét vízzel elégítsed ki.Simogatás, játék és állandó kuckó, ahova vissza tud vonulni, ha akar.Szeretetet adj neki, de nem lényeg, hogy az ágyadban aludjon.Tartsd észben, hogy egy egészséges cica kb.10-14 évig él.Ha megunod, ne hagyd a sorsára, gondoskodj róla.
2012. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem most jelenleg egy kandúrom van. Nemn adok meg neki annyi mindent hogy túlzásokba essek, csak ami a legfontosabb. Leginkább maradékot kap, nagyon szeret egyes ételeket. Néhanapján kap konzerv vagy más jellegű eledelt. Macskatápot is kap. Emellett ha odajön megdögönyözöm.Ennyi. Kicsit öntörvényűbb önálló cica, szóval ha igényli és odajön akkor simogatom meg, máskor inkább elmegy.
2012. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cinoka válasza:
Rengeteg simogatással, olyan macskakajával amit szeret, játékkal. Pl.: az enyém szereti ha fésülöm, játszok vele stb.
2012. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én ilyen macska kolbászt adok neki nagyon szereti a rossmanban lehet venni pár száz forintért megéri kipróbálni :))
2012. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lacatka válasza:
Adok neki élő egeret.
2012. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!