Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicám szemének a...

Mi lehet a cicám szemének a baja? Nem reagál a fényre.

Figyelt kérdés

A cicám jobb pupillája ki van tágulva eléggé és a fényre nem reagál. Délelőtt még semmi baja nem volt, de délután már igen. Mit gondoltok, mi lehet a baja?

Az közrejátszhatott, hogy délután fültisztító cseppeket cseppentettem a fülébe és finoman megmasszíroztam a cica füleit, majd kitöröltem óvatosan. Szerintetek?

Félek, hogy megvakult rá... Tudom, el kell vinnem állatorvoshoz, és el is viszem, de csak csütörtökön tudom megoldani.

Köszi


2012. nov. 13. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak akkor volt ilyen, mikor szivárványhártya gyulladása volt, aztán kiderült, hogy glaukóma és egy hónap alatt megvakult. A mai napig(fél éve) így éli világát. Orvosi kezelés mellett lett vak, de a te cicádnak nem biztos, hogy ez van. Azért mindenképp vidd el dokihoz.
2012. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!