Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ez egy több mint 1...

Normális ez egy több mint 1 éves cicától?

Figyelt kérdés
Cicám már elmúlott 1 éves. De ha rajtam fekszik akkor ugy csinál mitnha szopna, dagaszt is hozzá, meg dorombol. És sokszor rajta kapom h kanapén lévő takaroval is csinálja ezt, és ha elveszem elkezd sirni. Nem nálunk született, szoval nem tudom hogy meddig volt az anyukájával. De nem csak "engem szop" :D nem tudom kifejezni jobban. Hanem bárkit akihez felugrik :S
2009. aug. 14. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Azén cicám is ilyen volt, csak sajnos eltűnt:(((((
2009. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát lehet hogy hamar elszakították az anyukájától. Nekem van most két nagy macskám, mikor még nagyon kicsik voltak, eltűnt az anyukájuk(nagyon jó macska volt, mindig ment egerészni) és ott maradtam 2 kiscicával, akik még csak szopiztak. És én neveltem fel őket, etettem, itattam őket. És ahogy cseperedtek, a két testvér egymás nyakát szopizta. Egész sokáig. Ma már nem csinálják.

Sztem majd a tied is abbahagyja egy idő után.

:)

2009. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Enyém is lassan 2 éves és még mindig csinálja, annak ellenére, hogy 8 hetesen lett elválasztva.

Normális.

2009. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok a cicák dagasztanak felnőtt korukban is, akik nagyon jól érzik magukat. Ilyenkor ösztönösen úgy viselkednek, mint pici korukban, mert annyira kellemesen érzik magukat, a gazdi pedig a mamája gondoskodására emlékezteti. Nekem a 4 és 5 éves cicám gyerekkorától csinálja!
2009. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Vajon miért kell lepontozni az értelmes válaszokat? :)

Tiszta betegek vagytok.

Igen, normális. Erre volt kíváncsi.

2009. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálja. Ha nem rajtam fekszik, a köldökét szopja, és mellette, a hasát dagasztja. Igaz, még csak féléves, nem tudom, kinövi-e, de nagyon édes, és remélem, normális.
2009. aug. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!